Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire volt erkolcsos az...

Mennyire volt erkolcsos az embert lebuktatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma felmentem anotalkra, es pedofilokat kerestunk a haverommal. Egy 37 eves ferfi egy 19 eves lanytol kert mesztelen kepeket, es miutan eljatszottam vele h csaj vagyok, utanna megkerdeztem h o miert is ker 19 eves lanyoktol 37 evesen kepet. Ez mar rosszindulatusag, vagy jo tett? Egyebkent az embernek felesege/barstnoje volt, es csak par haverom tud au egeszrol.

#pedofília #pedo lany
2019. nov. 23. 01:12
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibakert, telefonrol irtam.
2019. nov. 23. 01:13
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem buktattál le senkit, a 19 éves lány nagykorú, és minden joga megvan egy 37 éves férfinak kikezdeni vele, és ettől ő nem pedofil. A szexhez pedig 14 év a beleegyezési korhatár, még csak 18-nak sem kell lenni.

Az már más kérdés, hogy a férfi kapcsolatban van, mert így egyáltalán nem korrekt, amit csinált.

Szóval csak játszottál egy kicsit, ennyi történt.

2019. nov. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
17 az nem jó, 13-at kell mondanod, vagy alatta
2019. nov. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Előbb nézz utána, hogy mi micsoda. Dobálózol itt a becsmérlő szavakkal, holott lövésed sincs, hogy mi a pedofília.

Valóban mocskos dolog, hogy a barátnője mellett más csajokat les, de ti sem vagytok jobbak egy ezrelékkel sem. Sőt, még rosszabbak vagytok, mert az, hogy ő milyen más felnőttek képeire veri, ameddig mindketten beleegyeztek, egy szavad sem lehet rá. Hogy a barátnőjével szemben ez mocskos viselkedés? Honnan tudod, hogy van neki? Még azt sem tudod eldönteni, hogy házas-e, biztos nagyon hitelesek az információid. Gondolom, amolyan "a haveromnak mesélte egy haverja, hogy annak a haverja mondta, hogy..." Honnan tudod, hogy milyen a kapcsolatuk? Lehet, hogy épp édeshármashoz kerestek partnert a feltételezett barátnőjével együtt. Semmit nem tudsz róla, csak azt, hogy partnert keres. És? Teljesen szabályos, amit csinál. Ami törvénybe ütköző, az az, hogy te pedofíliával rágalmazod. Az a szerencséd, hogy ezt nem látja, mert simán fel is jelenthetne, és meg is nyerné.

"de nem hinnem h ha 17et mondok akk vissza utasitja"

Igen, te meg nem hinném, hogy ha anyád próbálkozik be, akkor nemet mondasz. Ugyanilyen. Bizonyíték rá? Semmi. Csak a képzeletedben. Attól pedig, hogy te azt gondolod, még nem lesz igaz.

Inkább foglalkozz a saját sanyarú kis életeddel.

2019. nov. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Kamu vagy. Ennyire hülye senki nem lehet.
2019. nov. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Ha igazi pedofilt buktatnál le, az erkölcsös lenne, de szerintem a pedofilok se hülyék, valószínűleg csak rendőr tudja úgy manipulálni, hogy lebukjon. 19 éves csaj felnőtt, azt csinál, amit akar.

Közhiedelemmel ellentétben a pedofília nem a felek közti korkülönbségtől függ, hanem a fiatalabb partner korától.

2019. nov. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Csak szimplán hülye vagy, mint írtàk. Ennyi.
2019. nov. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tudod, mit jelent a pedofília...
2019. nov. 23. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Most jól beégtél ezzel a kérdéssel.
2019. nov. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Máskor írd azt, hogy ovis vagy. Több fedofil fog jelentkezni rá.
2019. nov. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!