Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet lebuktatni azt,...

Hogy lehet lebuktatni azt, aki keveri a matériát?

Figyelt kérdés

Változás alatt áll egy intézmény, ahol új vezető van. Látható, hogy min kellene változtatni, így a csapat 2 részre oszlott: azok, akik a „régi” rend hívei, illetve akik benne lennének a változásba. Azonban felszínre kerültek nézeteltérések az új vezető vs. régi kollégák közt, így hirtelen megnőtt a fluktuáció egy "megoldásképpen". A helyzetet kihasználva van valaki(k), akik keverik a kását úgy, hogy a másik húzza a rövidebbet (pl.: a főnöknél landolnak „csak úgy” papírok <felmondástervezetek, stb.>, de nem az érintett által).


Mit lehet tenni a háttérkutyulókkal szembe.



#munkahely #kutyulók
2018. márc. 14. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez azért igen durva, ha az én nevemben írna valaki felmondást, biztos, hogy szembesíteném. Bizonyítsa be, hogy én írtam alá -> okleveles írásszakértő. Gondolom, kisstílű intézménycske lehettek garantált bérmin-ért, akiket máshol nem alkalmaznak és mindenki félti a bőrét.
2018. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Berci legyek, ha ez nem a munkaügyis kamukérdező újabb agyszüleménye!
2018. márc. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2, Nem kamu a kérdés!


1, "a főnöknél landolnak „csak úgy” papírok": tehát ezt úgy kell érteni, hogy X személy írta a tervezetet, de NEM ő adta le a főnöknek, hanem más.

2018. márc. 15. 07:16
 4/5 A kérdező kommentje:
És X valóban el szeretne menni.
2018. márc. 15. 07:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, hogyha X valóban el szeretne menni, így már egész más. Úgy jött le a szövegedből, hogy valaki X nevében írt kicseszésből egy felmondást. Az, hogy más viszi be a főnökhöz, az részletkérdés.
2018. márc. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!