Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire volt erkolcsos az...

Mennyire volt erkolcsos az embert lebuktatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma felmentem anotalkra, es pedofilokat kerestunk a haverommal. Egy 37 eves ferfi egy 19 eves lanytol kert mesztelen kepeket, es miutan eljatszottam vele h csaj vagyok, utanna megkerdeztem h o miert is ker 19 eves lanyoktol 37 evesen kepet. Ez mar rosszindulatusag, vagy jo tett? Egyebkent az embernek felesege/barstnoje volt, es csak par haverom tud au egeszrol.

#pedofília #pedo lany
2019. nov. 23. 01:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%

Ostoba vagy, én nem reklámoznám senkinek a történetet, mert csak magadat járatod le vele. Fogalmad sincs dolgokról, és még naiv is vagy, ha te elhiszed azt amit egy anonim oldalon állít magáról valaki. Inkább te lettél megvezetve, mint a másik fél.

Viszont sikeresen növelted az oldal rossz hírét, mert megint csak egy sztorit kapunk arról, hogy ott értelmes emberbe még véletlenül sem lehet futni. Mert ha az egyik fél nem egy perverz kellemetlen alak, akkor a másik adja alá a lovat, mint önjelölt igazságosztó.


Már csak az a kérdés, hogy ezzel mit is akartál elérni? Mert ha te tömegesen egyezel bele meztelen képküldésbe, akkor mi csodálkozol, hogy egyre több ember kér képet, mikor te magad erősíted a trendet?

2019. nov. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem pedofil a csávó. Nézd meg a pedofil szó jelentését a neten.
2019. nov. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
Rosszindulat volt, meg a saját egódat fényezted. Az nem pedofília hogy felnőtt nőkkel dugna. A pedofil fejletlen kisgyerekre hajt: értsd: csecsemőkortól olyan 8-9 évesig... A lényeg nekik, hogy a nemi érés semmiféle jelét ne mutassák a kicsik. Értsd a lányoknál méh semmi cici, nem menstruál, azok a beteg állatok éppen arra gerjednek hogy KISGYEREK az áldozatuk. Szóval ne képzeld magad hősnek, csak beleugattál két nagykorú ember dolgába. .
2019. nov. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 guti73 válasza:
Te önerőböl vagy hülye, vagy segítenek?
2019. nov. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%
Semmilyen szempontból nem pedofil. Szerintem azért a 14 éves korhatár nagyon alacsony, 14-18 évesek mèg gyerekek szerintem, bár jogilag nem azok. 19 éves semmilyen szempontból nem gyerek, így nem lehet pedofil a férfi ettől.
2019. nov. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Tegnap vagy tegnapelőtt írt ide egy troll csak már törölték a válaszát, odaírta a végére hogy 72/F


Na ő sem tudja, mit jelent a pedofília. Ugyanis ez nem az elkövető életkorától függ, hanem az áldozat korától. Egy 14 éves is lehet pedofil. Ez csak is kizáról attól függ, hogy hány évesekre izgul, nem attól, hogy ő hány éves.

2019. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!