Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anotalkon ezt, hogy csinálta?

Anotalkon ezt, hogy csinálta?

Figyelt kérdés

Ahogy beléptem (egy férfival beszéltem, lányként), és egy sziával indított,mondta, hogy várjak egy pillanatot, vártam. Másfél perc után már ki akartam lépni erre ő leírta nekem a személyes információimat (teljes nevemet, koromat, lakcímemet)

Annyira megijedtem, hogy rögtön kiléptem, szerintetek lesz ebből bajom? De egyáltalán, hogy csinálta ezt, nem is anomnim az oldal?



#férfi #nő #lenyomozás #AnoTalk #16 éves kor alatt
2019. nov. 23. 16:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Manapság már minden kideríthető. Exemmel mikor összekerültünk, olyan informàciókat mondott rólam és a családomról, amiket soha senkinek nem mondtam. Fateromnak hány rendőrségi ügye volt, mikor, milyen műtéte volt, engem hol, mikor igazoltattak, stb.

Aztán kiderült, hogy apja egy volt nyomozó, és a vénge ci azzal üti az idejét, hogy a fiának a női után még annak a családja után nyomozgat. Szánalmas, és törvénybe ütköző, mégsem lehet vele kezdeni semmit, csak mert ő "Nagyon sokat tett az országért, mert nyomozó volt 20 évig", hogy döglene meg... Már közel 80 éves, és még mindig éli világát sajnos.

Valószínűleg, ha a chatpartnered nagyon ért a dolgokhoz biztos meg tud nézni egy-két dolgot. Már csak egy kérdésem van: Honnan tudta, hogy te ülsz a számítógépnél? Egy lakcím alapján nem lehet tudni ki ül a gép előtt, lehet az testvéred is, apud, anyud, stb. A kort végképp nem értem. Nem lehet, hogy már beszéltél ezzel a fickóval egyszer?

2020. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!