Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi alvás szükséges egy 21...

Mennyi alvás szükséges egy 21 évesnek? (kérek mindenkit hogy kíméljenek az okoskodó üzenetektől (értemnez alatt a rosszindulatu embereket)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 éves lány vagyok.

Régebben egy cégnél dolgoztam ahol normálisan 8-16ig dolgoztam.


Fél éve a kereskedelemben, egy boltabn dolgozom.


Az a helyzet, hogy én még a szüleimmel élek, és anyukám is a kereskedelemben dolgozik. Más a beosztás, így ha én délelőtt vagyok akkor ő délutános, vagyis sajnos 10re ér haza.


Sajnos az a gond, hogy nemtudok előbb lefeküdni, csak olyan 2-3 körül...de 4.30kor kelnem kell.


A kérdés az lenne (ha lenne valaki aki ezen a téren tapasztalt vagy ehhez ért), hogy ha 2-2 orákat alszom akkor ebből bajom lehet-e? mert nem akarok a boltaban rosszul lenni vagy összeesni, stb.


privátban is irhattok


2017. dec. 2. 02:03
 1/4 TR75 ***** válasza:

Szélsőséges esetben 2-3 óra alvás is elég lehet, de egy átlagos embernek a 7-8 óra kell. A fiatalnak is. Lehet egy ideig zsarolni a szervezetet alvásmegvonással, de az előbb-utóbb visszaüt.

Nem lehet valamilyen szorongás a háttérben? Esetleg nem lehet, hogy te elve bagoly típus vagy?

2017. dec. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz hamarabb lefeküdni?
2017. dec. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hosszú távon ez nem fog menni. Az agy előbb-utóbb követelni fogja az alvást, szétesnek majd a napjaid, nem fog tudni koncentrálni. 7-8 óra kell neked is.
2017. dec. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régen úgy váltottak ki egyesekböl skizofréniát, hogy nem engedték aludni, és legfeljebb pár órát tudtak aludni.Nem túl sokára megjelentek az elsö tünetek és idöbel ez nem visszafordítható károsodásokat okozott náluk.
2017. dec. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!