Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a tömény rosszindulatú...

Mi ez a tömény rosszindulatú fröcsögés!?

Figyelt kérdés

Édesanyám al egyre rosszabb a viszonyunk, már már elviselhetetlen!

Lassan 50 éves, de egyszerűen nem ismerek rá. Az a tömény fröcsögés, az a tömény rosszindulat, b..osag amit kapok tőle nap mint nap, lelkileg kicsinal. Eddig voltak barátaim, de most ár szinte nem keresek én sem senkit, engem sem keresnek.soha senki nem volt jó neki akivel kapcsolatban voltam, mindenkit meg szólt, le szólt. Mindenbe bele köt, ha valamit nem úgy csinálok ahogyan ő azt el képzelte akkor már megint kapom az ívet. 25 éves létemre (19eves koromban már egyedül éltem külföldön 1 éve jöttem vissza suli miatt) meg akarja szabni mit húzzák, ha kövér voltam azért szólt még, ha le fogytam azért mert ki vannak a csontjaim,meg ne lássa a kutyámat a házban, most meg nem tudom a kezei közül ki szedni, miért viszem el tőle stb... Normálisan nem lehet vele le ülni beszélni mert már ordít! Mit csináljak vele, miért ilyen?


2019. nov. 25. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Van férje, pasija anyudnak?


Az a baja.

2019. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van pasija, de sokszor azt is a háta mögött szidja, a szemébe nem meri mondani, vele szemben nem meri ezeket el játszani mint amit velem csinál.
2019. nov. 25. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!