Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tegyem magam túl rajta,...

Hogy tegyem magam túl rajta, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Anyának tavaly rákja volt de szerencsére már gyógyultnak nyílvánították. Én viszont még mindig ugyanolyan rosszul vagyok lelkileg, minden nap sírok főként a bűntudat miatt, ugyanis tavaly nem tudtam anyának segíteni rendesen. Nem tudtam eléggé pozitívan állni ehhez az egészhez, így őbelé se tudtam nagyon lelket önteni. És azóta folyamatosan ezen kattogok, és visszajönnek az emlékek (pl mikor először láttam kihullott hajjal). Pánikrohamaim is voltak, vagy valami hasonlók, és tényleg nem telik el úgy nap hogy ne sírnék, pedig már meggyógyult.

Elnézést a rossz fogalmazásért.



2019. nov. 25. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vedd igénybe egy szakember segítségét, nem szégyen az, sőt. Ezen is, és még sok máson is segíthet.
2019. nov. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%
Igen, pszichológushoz kell menni, nem kell egyedül megoldani ilyen nehéz dolgot. Ne legyen lelkiismeret-furdalásod, egy gyerek nincs felkészülve súlyos betegségre a családban. Neked is trauma volt, nemcsak neki, jogosan kaptál pánikrohamokat. Ki kell valakivel beszélni. Akár az iskolapszichológussal is, valószínűleg néhány alkalom elég lenne.
2019. nov. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!