Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel?

Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Cameron Boyce meghalt. Igaz nem ismertem személyesen de mégis nagyon nagyon szomorúvá tesz a halála. Egyszerűen nem tudom felfogni hogy hogy mehetett el. Nem tudom elképzelni hogy ő már halott. Meg a tv-be is sokat láttam nem tudok úgy ránézni hogy ő már halott. Nem megy. Annyira fiatal volt, szinte még gyerek.. Amiket írnak róla..Nagyon jó ember volt és hogy mindig segített másokon meg hogy nála jobb és tehetségesebb emberrel nem találkoztak.😢 Szóval biztos igaz hogy nagyon jó ember volt, tisztaszívű. Nem tudom felfogni hogy elment.😭 Ő azt se tudja hogy meghalt, mivel már nincsen tudatában a dolgoknak. Nem tudja már hogy ki volt, mennyire tehetséges, jólelkű, híres és szeretett ember. Ő ezeket már mind nem tudja. És talán ez benne az egyik legszomorúbb.😭

Nyugodj békében, Cameron.



2019. júl. 10. 16:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ő ki volt?

Úgy értem rakerestem neten, láttam pár sorozat címet de még így sem ugrik be.

2019. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Az meg hu da fakk?
2019. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Egy jó pszichológus segíthet. Nem normális reakció ez.
2019. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne normális? Az egész net ezzel van tele, az összes ismerősöm is le van törve. Gondolom ti nem tudjátok ki volt azért írjátok..
2019. júl. 10. 16:35
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez komplett lelki válságot okoz, akkor valami rohadt nagy baj van a fiatalokkal.

Nem, nem tudjuk ki volt. De ha tudnánk sem vágnánk eret magunkon.

Javaslom kezdj el élni a valóságban kislány.

2019. júl. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
11%
Sajnos csak a jók mennek el.Légy azért hálás hogy élt.
2019. júl. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem fogok eret vágni magamon.. Csak szomorúvá tesz a halála és sajnálom szegényt.
2019. júl. 10. 16:48
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Nem csak a jók mennek el. Mindenki elmegy. Előbb vagy utóbb. Nem kell túl romantizálni ezt az egészet! Egyszer mindenki meghal, függetlenül attól, hogy jó volt-e vagy sem.

2019. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Lehet túlreagálom, ennyit nem agyaltam még egy híresség halálán. De ez valamiért úgy nyomasztja a lelkem..
2019. júl. 10. 17:03
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy nem tud magáról? Ez miért evidens? Egyébként meg, szerinted hány ember hal meg naponta akár csak az utakon, akik tök fiatalok voltak és rendesek?
2019. júl. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!