Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit csinálnátok,...

Lányok! Ti mit csinálnátok, ha behívnak a seregbe harcolni?

Figyelt kérdés
Pl: Ez volt életed álma/három napig meg se szólalnál/elbújdosnál

#halál #háború #nő #harc #fegyver #csata #női munka #női háború #női fegyver #női lovag
2019. nov. 27. 21:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%
#10 Szerintem te is csak az interneten vagy ilyen kemény, ha a valóságban megtörténne lehet nem így reagálnál. Szerintem te vagy itt a legnyomibb.
2019. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%

De figyi, én nem tudom, mi a követelmény. Ha kötelező, akkor menni kell. Akkor minden mindegy. De 3 féle gyógyszert szedek, vérszegénység, reflux, allergia, megnagyobbodott lép. Most vizsgálták pont, hogy van-e belső vérzésem, hol veszítek vért.


Ez nem "ilyenkor derül ki", ha megkérdez bárki, elmondom neki. Agysebész se lennék, mert az ájulás kerülget a bekötött infúzió látványától. Óvónő sem, mert egy nap alatt tönkremennének az idegeim, hogy felelősséggel tartozom mások gyerekeiért. Ki mire alkalmas.


De mondok jobbat, ha tiptop fizikai állapotban lennék, és lenne pszichológiai alkalmasság, azon is simán elbuknék.

2019. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%
Őszintén szólva érdekelne, kipróbálnám magam. Nem fűznék túl sok reményt ahhoz, hogy élve haza is térek, de nagy kaland lenne. Mindig meg akartam tanulni profin lőni.
2019. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
27%
Azta. Lányok nagyok tudjátok tolni, hogy a fiúknak a katonaság kell... Ilyenkor hol van a nagy szátok? Ilyenkor mindenféle bajotok van???
2019. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem hallottam nőktől, hogy a férfiaknak katonaság kell, mindig középkorú vagy idősebb bajszos ürgék böfögik ezt két sör közt.
2019. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
12%
Ezen én is meglepődtem azt hittem hogy több olyan lány lesz aki már csak azért menne mert itt a családja itt élt és meg szeretné védeni!
2019. nov. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
88%

Hat en kiprobaltam.

A sracok ejjel nappal ràkattantak valami jatekra a partraszallasra.

Gondoltam kiprobalom.

Talàn léptem egyet es lelöttek.

Azt sem tudtam honnan merröl.

De ugye több életem van vagy mi.

Nagy batran ujra kezdtem.

Léptem egyet, lelöttek.


Nos szoval ha élesben felkérnének, azon agyalnék vajon mire kell nekik egy rakàs tetem.


Vilàghàboruban ha jol remlik, Magyarorszag elöirt feladata az uniotol, hogy x masodpecig tudnia kell feltartania a hatàrt aztan elbukhat. Igazabol velünk ennyit szàmolnak.:D

2019. dec. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Örülnék, viszont az első 20 percben kinyirnának. Tiszavirágéletű történet lenne :D
2019. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Blade Bone ***** válasza:

Mire mennek annyi tetemmel? Kötnek rád életbiztosítást és ha feldobod a talpad bezsebelik a nagypénzt, sokan többet érnek hullaként mint élve. Ha háború lenne északon, én bizony délnek mennék. Harcoljanak azok akiknek nagy a szájuk a parlament falain belül, és akik zsebre teszik a földet... Segítséget meg majd akkor várjanak, ha felfogták mi is azaz emberség...


30f

2019. dec. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!