Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Örülnétek neki, ha már lenne...

Örülnétek neki, ha már lenne párotok és egy gyereketek, aki szeptembertől megy oviba?

Figyelt kérdés

2019. nov. 28. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok, ezért nem. Később persze már odáig lennék a boldogságtól.
2019. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Meg is ölném magam. Így is szarul vagyok mostanában sajnos. F
2019. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyàt egyszer megkérdeztem mikor volt a legboldogabb èletében.

Azt mondta akkor amikor kicsik voltunk (2 ès 4 éves)es minden rendben volt.apa mellettünk, anyagilag felfelé ivelés, vàllalkoztak stb.


Amugy ma létezik ilyen hogy gyerekek mellett képesek a fiatal szülök vagyont duplazni, karriert meg hàzat epiteni, kocsikat venni ès a csalàd is boldog?

2019. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Érdekes apàt nem jutott eszembe megkérdezni..most jut eszembe

2019. nov. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mivel pozitívan gondolkodom,ezért erre csak azt tudom válaszolni hogy igen,szuper,nagyon jó,örülök neki.

Mai világban nem egyszerű egy gyereket sem felnevelni,legalább is én így gondolom és érzem,mivel még fiatal vagyok nem tudom mit hoz a jövő,nem szeretném ha ez negatívan hangzana de én a jelenlegi világban biztosan nem vállalnék gyereket,nekem éppen annyi elég amit a testvéremék gyerekével töltök,ehhez nagyon nagy türelem kell,kitartás és legalább a fél életed.

2019. nov. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Blade Bone ***** válasza:
Örülnék, igen. :)
2019. nov. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Magic ***** válasza:
Ha lenne párom annak igen, de a gyerekkel még várnék pár évet.
2019. nov. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én egy olyan élethelyzetbe teleportálnék, ahol van párom, akivel hétvégente néha túrázni, wellnessezni megyünk, máskor ki-ki otthon hobbizik, boldogok vagyunk, nemsokára megkér, utána esküvőt tervezünk.

Lassú, nem rohanós az életünk, végre nem kell tanulnom és gyarapodik a vagyonunk.



Gyereket nem kérek, akkor inkább felkötném magam.

Amúgy ha most szülnék, nem lenne jobb helyzetben a lurkó, mint a két féltesóm (anyám szerintem egy életre megnyomorította őket.)

2019. nov. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van párom, most szeptemberben kezdte a gyerek az ovit, de nem tudom minek kéne örülni 🤔
2019. nov. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezen a részen már túl vagyok.

Lányom már 10éves és sokkal jobban imásom mint amikor ovis volt.Az se volt rosz korszak de ugy érzem most van az az igazi anya lánya kapcsolat,nem tudom meddig fog ez igy maradni...kiélvezem amig lehet.

2019. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!