Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne elérni egy 23...

Hogyan lehetne elérni egy 23 éves fiúnál, hogy szeresse a kisgyerekeket/babákat?

Figyelt kérdés
2019. dec. 1. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
sehogy
2019. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonymousreview60 ***** válasza:
89%

1. Ez aligha kényszeríthető.

2. Miért kellene, hogy, szeresse? Akkor szeretnie kell a spenótot is?

2019. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Sehogy. Tiszteletben kell tartani, különben csúnyán össze fogtok veszni.

És nem, nem kötelező szeretni a tündibündi (meg neveletlen, hisztis, erőszakos - ezt a végletet valahogy szeretik elfelejteni, pedig egyre gyakoribb) kicsi gyerkőcöket. Nem lesz ettől senki kevesebb vagy több. Te sem örülnél szerintem, ha mondjuk bejelentenék, hogy holnaptól szeretned KELL a szomszédaidat vagy épp az olyan állatokat, amiktől rettegsz, mert valaki más így akarja.

2019. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Sehogy. Sőt, ha erőltetve van, akkor még jobban meg fogja őket utálni. Tudom, mert bár 18 éves vagyok, és lány, ugyanezt a reakciót váltják ki belőlem a meggyőzések; még jobban ellenkezni akarok, még jobban megerősödik bennem, hogy nem kérek belőle.


Ha a párod nem akar babát, akkor vagy fogadd el, vagy keress helyette mást, de ne tukmáld, mert boldogtalanná teszed őt is és az erőszakoskodva kisajtolt gyereket is a későbbiekben ezzel a mentalitással.

2019. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Remélem nem azért akarod ezt, mert terhes vagy tőle?


Amúgy sehogy.

2019. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%

Tapasztalas csak.

Ha pl rà lenne bizva egy kisgyerek egy lakatlan szigeten, valszeg elöjönne valami belöle.

A szeretet az megismeres tapasztalasok értékelés utjan alakul ki. Az egy folyamat része.

Ott pl lehet nem az nézné hogy hisztizik a kis büdös, hanem azt, hogy a kezei közt fog ehenhalni.

2019. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Minél jobban erőltetnéd, annál jobban utálnám őket
2019. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem lehet. Én se kedveltem őket 23 évesen.

És ez most, 48 éves koromra sem változott meg.

2019. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"Véletlenül" teherbe estél? Öööö kiszakadt a gumi?
2019. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

“Ha pl rà lenne bizva egy kisgyerek egy lakatlan szigeten, valszeg elöjönne valami belöle.”


( ͡° ͜ʖ ͡°)

2019. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!