Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nincsenek barátnőim, én...

Miért nincsenek barátnőim, én rontok el valamit?

Figyelt kérdés
Lassan 30 vagyok de amit tapasztalok magam körül azt nem tudom már hova tenni. Akár hogyan próbálkozom,kedveskedni, nagyképű lekezelo ék és a ki ha én nem stílussal reagálnak... Nem mondanám magam csúnya lánynak, nőnek, meg fordulnak a fiúk pasik, velük jobban ki jövök mint a nőkkel pedig nem viselkedtem velük sem máshogyan.
2019. dec. 3. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Ha jobban kijössz a fiúkkal, keress fiú barátokat. Ugyan olyan jó barátság lehet belőle, tapasztalatból mondom.
2019. dec. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek #1-essel, nincs is jobb, amikor fiú-lány barátságnál az egyik félnek kimondatlan érzései vannak a másik iránt. Ennél már csak az a jobb, amikor el is mondja azokat és rámegy a barátság.
2019. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Te életkorodban a legtöbbeknél nem annyira jellemző már a nagy barátnőzés. Akinek már van férje, gyereke az a családjával van elfoglalva és elég neki egy–két barátnő, akivel néha meg tudja beszélni a legégetőbb problémáit. Aki még hajadon, az meg ezerrel a pasikat hajkurássza hátha neki is összejön előbb–utóbb. Sajnos Magyarországon kulturális okokból amelyre kihatással van a rossz politikai stratégiai is, nem annyira jellemző, hogy az emberek ilyen szempontból lojálisak lennének egymáshoz. Nem segítik, nem támogatják egymást barátkozással, kölcsönös odafigyeléssel úgy ahogy nyugati országokban szokás. Elég baj ez nekünk, ezen kellene jelentősen változtatni.
2019. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen épp ez az... Legtöbb el már esküvő, család, gyerek... Nálam se pasi sem gyerkőc.

De az ember társas lény...

2019. dec. 3. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy nem nagyon értem, hogy miért ne alakulhatna ki férfi és nő között barátság. Miért hiszik azt az emberek, hogy kötelező az egyik félnek beleszeretni a másikba?
2019. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!