Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha szeretnék...

Mit tegyek, ha szeretnék kimozdulni, bulizni, de nincs kivel, nincsenek barátnőim?

Figyelt kérdés

Tinikoromban visszahúzódóbb, csendesebb típus voltam, ezért csak 1 igaz barátnőm volt, akit úgy szerettem, mint a testvérem, de azóta nagyon megváltozott ő is (eltelt 15 év) és le se tojja a fejem, mindig én írok rá, én keresem és ha meg is beszélünk valami programot, akkor mindig lemondja az utolsó pillanatban, sose ér rá, szóval róla már letettem... Középsuliban szintén ez volt, 1 barátnőm volt, de ő meg nem volt az a nagyon bulis típus meg azóta már másik városban él... Egyetemen én tanultam másik városban, szintén szétszéledt az országban a társaság, aki szobatársam volt, ő Németországba költözött...


Aztán dolgozni kezdtem, ott hatalmas csalódás ért, mert azt hittem, hogy elkezdődött valami barátság-féle a kollégáimmal, de csalódnom kellett, a kavarások miatt meg még ki is rúgtak onnan... Most máshol dolgozok, de én már nem merek a munkahelyemen barátkozni, akik régóta együtt dolgoznak, ők sincsenek nagy barátságban, csak kolléga-viszonyban, korosztályban is idősebbek nálam...


A barátommal már 6 éve együtt vagyok, velük szoktam járni bulizni, de azt sem mindig, mert egyre inkább zavarom a "kanbulikat" és megszólnak azért, mert nekem nincs baráti társaságom, hanem rájuk "akaszkodok"... Ők minden hétvégén eljárnak szórakozni, én meg itthon ülök, mert nincs kivel mennem... És ez már nekem is nagyon rossz, mert szeretnék én is kimozdulni, de egyszerűen nincs kivel...


Mit tudnék tenni ilyen helyzetben? Valaki járt már hasonló cipőben? És hogyan oldódott meg a dolog, ha megoldódott?


Az a baj, hogy én már egyre nehezebben bízok meg emberekben, annyi csalódás ért már, hogy nem merek nyitni, leblokkolok ilyen helyzetekben, de így egyedül is nagyon rossz...


25/N


2016. febr. 28. 18:54
 1/6 anonim válasza:
Szia! Hol laksz?
2016. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kezdj el edzésre,táncra,zumbára,kangoo-ra járni ilyen helyeken lehet ismerkedni :)


Akkor ha van hobbid akkor próbálj azon belül azonos érdeklődésű emberekkel ismerkedni.


Ha nincs hobbid találj,lépj be facen csoportokba és ismerkedj.


Egyik barátnőm egy albérletes csoportban talált egy lányt és barátnők lettek,tök véletlenül :D Szóval semmi se lehetetlen.


Még itt is lehet :)

2016. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menny velük. Nem akadályozol semmit se...

Ismerkedj csoportokban, helyeken.

2016. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Járok edzeni, táncra is jártam, kiállításokra, de semmi, elmennek mellettem az emberek, mindenkinek van már egy kialakult társasága, ahova nem "vesznek be" senkit, egymással vagy csak magukkal foglalkoznak, nekem eleve problémás a kezdeményezés, de ha próbálkozok is, akkor a másik fél azonnal lezárja a társalgást, ettől meg még rosszabbul érzem magam... Pedig nem vagyok bányarém... Munka mellett pedig még kevesebb időm van bármilyen hobbival is foglalkozni...
2016. febr. 28. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hol laksz?Én is hasonló cipőben járok.Szeretnék járni én is edzeni,táncolni stb és jó lenne valakivel:)

28/N

2016. febr. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Munkában és iskolában nehéz barátkozni, azokat a kapcsolatokat általában csak az adott hely köti össze, ha egyébként nincs közös érdeklődési körötök, akkor a munka/iskola végével a barátságnak is vége.


Találj inkább egy hobbit először.Mit szeretsz vagy mit szeretnél kipróbálni? Olvasni, táncolni, sportolni, barkácsolni, sminkelni, divattal figlalkozni, természetet járni, állatokról gondoskodni, hangszereken játszani akármi ami érdekel?

Járj el képzésekre, órákra, edzésekre a hobbidon belül, csatlakozz internetes csoportokohoz facebookon a témában, előbb utóbb biztosan megismersz majd embereket akikkel össze is fog kötni valami azon kívül, hogy történetesen egy helyen dolgoztok.


A másik pedig, hogy én simán elmennék egyedül bulizni. Elmennék azokra a helyekre, rendezvlnyekre, ahova a barátnőimmel mennék, ha lennének és nagy eséllyel találok majd egy csoportot, vagy néhány személyt, akikhez becsatlakozhatok... egy koncert, egy buli, akármi, lehet, hogy egyedül mész,de barátokkal térsz haza.

2016. febr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!