Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet az oka hogy nincsenek...

Mi lehet az oka hogy nincsenek barátnőim?

Figyelt kérdés

Általános iskolában durván kihasznált az a személy, akit a legjobb barátnőmnek hittem, azóta senkivel se találom a közös hangot. Nem értem mi lehet az oka... Sokan vannak akikkel jóba vagyok de barátnak nem nevezném őket.

17/L



2014. aug. 3. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam én is, mint te. Az általános iskolás legjobb barátnőmmel pontosan az utolsó évben váltunk majdnem ellenségekké, azóta meg lettek bocsátva a dolgok, megmaradt a köszönő viszony. Gimiben volt egy lány, akivel együtt voltam mindig, viszont ő 2 és fél év után átment egy másik suliba, így sajnos a maradék időt egyedül kellett eltöltenem, mivel sajnos nálunk voltak az osztályban klikkel, és egyikbe se illettem bele igazándiból. Néhány lánnyal barát voltam, de sajnos, a kis közösségükbe már nem fogadtak be. A változást nekem a fősuli jelentette. :) Ott minden happy volt. :)

Fel a fejjel, tudom, pocsék érzés, nekem is az volt, de mikor elkerülsz fősulira/egyetemre teljesen tisztalappal indulsz, addig meg kitartást, légy azokkal, akikkel jóban vagy, élvezd az életet, de arra senki sem kötelez, hogy velük legyél, ha rosszul érzed magad, inkább akkor már légy egyedül.

2014. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ui.: ne hagyd, hogy egy rossz élmény befolyással legyen a további kapcsolataidra. Ez egyszer megtörtént, de nem törvényszerű, hogy a többi is ilyen legyen. :) Légy nyitott, barátkozz, hisz fiatal vagy, előtted az élet! :) Ebből a kapcsolatból is csak tanulhattál. :)


Az első kommentelő voltam. :)

2014. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz. Nálunk is megy a klikkesedés de én senkivel se vagyok rosszba, csak nincs olyan személy akivel tényleg mindent meg tudnék beszélni
2014. aug. 4. 14:08
 4/4 anonim ***** válasza:
en szivesen ismerkednek :) 16/L
2014. aug. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!