Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy kezelitek azt, ha...

Ti hogy kezelitek azt, ha valaki a külsőtök miatt utasít vissza? 18/F

Figyelt kérdés
2019. dec. 3. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Szar érzés, de hát mindenkinek nem lehet megfelelni :)
2019. dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Sörrel. De legfőképpen drogokkal. Ha lenne díllerem.
2019. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
75%
Túllépek rajta, nem tetszhetek mindenkinek :D Amúgy elég furán tudok kinézni, így elég jó indikátor a külsőm az olyan emberek jelzésére akik le szoktak másokat írni kinézet alapján.
2019. dec. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Az összes indok közül ezen a legkönnyebb túllépni szerintem. Ahány ember, annyi ízlés, nem lehet mindenkinek tetszeni. Mondjuk nem értem ez mit keres ebben a kategóriában és nem a párkapcsolatokban, soha életemben nem találkoztam még olyan helyzettel, hogy felnőtt korban valakivel a külseje miatt ne barátkozott volna valaki.
2019. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell kezelni, nyilván való, hogy az első benyomás a külső, az, hogy valakinek nem tetszel, az nem hiba, és főleg nem a tiéd! Túl kell lépni rajta.
2019. dec. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MrPifta ***** válasza:
55%
A szépség relatív, mindenkinek más tetszik. Hogy nem tetszek neki? Akkor a viselkedésem rendben van.
2019. dec. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem sem tetszik sok pasi, én se tetszhetek mindenkinek. Ezvan.
2019. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudomásul kell venni ilyenkor, hogy nincs kémia, nincs szikra. Jobb ha visszautasít mintha hülyítene nem?
2019. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!