Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igazam van hogy nem akarok...

Igazam van hogy nem akarok takarítani ezek után itthon vagy nincs? 20l

Figyelt kérdés

Négyen elunk egyutt.

Van egy 16 éves lány testverem, anya , apa, ők már egyébként nincsenek egyutt mindegyiknek van más de persze cirkusz az van, és én.

Négy szobás házunk van, mindenki kulon szobaban van.

A nappali es a konyha egyben van és elég nagy, evekig minden nap csak akkor volt rend, tisztasag ha en kitakatitottam.

Mikor apám berugott reszegen elkezdett fozni, mindent levert a foldre, masnal mindent en takaritottam.

Muszáj volt, mert en nem tudtam nezni hogy mi van a házban.

De most ami itt folyik az nagyon durva.

Anya mindemt behoz a házba, cement, vedrek, dió, zsákostol krumpli, komolysn mindent behoz, egyszer szoltam hogy minek hozza be akkor nekem is jott tobbet ne szolok semmit.

Most is jelen pillanatban minden edeny koszos, minden tsnyer, minden!

De en nem takaritok ki már!

Par honapja még megcsináltam de már nem.

Szerintetek igazam van?

Ja es mikor megcsináltam, akkor is en voltam a hibás, mert pl a joghurtos dobozt kidobtam. 🤣

Nem tudom komolyan mondom hogy sirjak vagy nevessek.

Amugy sem lehet kitakaritani normalisan mert cement meg vedrek meg gázolaj van a foldon.

En vagyok a bolond hogy szerintem ez nem normalis vsgy ez teljesen rendben van?


2019. dec. 4. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Amúgy érdekes lesz a csillagszórózás, ha gázolaj van a földön.
2019. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igazság kérdése, attól függ, képes vagy-e elnézni, ilyen körülmények között élni. Ha nem bírod elnézni, akkor vagy elmégy, vagy szó nélkül megcsinálod és belenyugszol a megváltoztathatatlanba.
2019. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van.
2019. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Igazad van, szerezz pasit és ha úgy alakul költözz össze vele. De ahhoz mondjuk idő kell azért.
2019. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van de mire mész vele?


Épp mostanában gondolkoztam ezen a nagyobb igazságon, hogy hiába van igazad és csinálsz mindent helyesen sokszor tudni kell engedni vagy épp lelépni, mert ha csak kötöd az ebet a karóhoz akkor az élet nagyon csúnyán pofán fog csapni(ide a b betűs változat illene jobban).

2019. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hiába van igazam, muszáj lesz takaritanom mindenki után, de én utánam senki nem takarít persze. Pénz miatt még nem tudok elkoltozni sajnos. Bele se merek gondolni , mi lesz itt akkor.


Első! Itt nem lesz semmilyen csillagszorozas 🤣

Amugy a gazolaj dobozban van nem kiontve van a foldre.

2019. dec. 4. 17:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kitartást. Próbálj meg kicsit töltődni pozitív dolgokkal, hogy ne egész nap azon járjon az agyad, hogy mi mindent kell elviselj.
2019. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Hát a cementig meg a gázolajig még hihető is volt a történet. 😂 Minek kell anyádnak cement meg gázolaj a lakában?
2019. dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Gondolom azert hozta be hogy ne fagyjon meg kint. De okos vagy. Nem hiheto a dolog? Orulj neki hogy nem vagy ilyen helyzetben.
2019. dec. 4. 18:18
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Nincs fàsfészeretek vagy akarmi?

Minden ilyen haznal ahol cement van meg ilyen nem evilagi/multszazadi dolgok, ott szokott lenni tarolo is, kamra, garazs, padlàs, meg minden egyeb sufni es mindennek helye van.


Az igénytelenseget altalaban az asszonyok szoktàk ilyen helyen kézben tartani ahol részeges a csaladfö, meg bolondok hàza van.anyudat mi lelte, hogy uszik a mocsokban? Gondolom nem igy nött fel, nem ezt tanulta.

2019. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!