Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igazam van hogy nem akarok...

Igazam van hogy nem akarok takarítani ezek után itthon vagy nincs? 20l

Figyelt kérdés

Négyen elunk egyutt.

Van egy 16 éves lány testverem, anya , apa, ők már egyébként nincsenek egyutt mindegyiknek van más de persze cirkusz az van, és én.

Négy szobás házunk van, mindenki kulon szobaban van.

A nappali es a konyha egyben van és elég nagy, evekig minden nap csak akkor volt rend, tisztasag ha en kitakatitottam.

Mikor apám berugott reszegen elkezdett fozni, mindent levert a foldre, masnal mindent en takaritottam.

Muszáj volt, mert en nem tudtam nezni hogy mi van a házban.

De most ami itt folyik az nagyon durva.

Anya mindemt behoz a házba, cement, vedrek, dió, zsákostol krumpli, komolysn mindent behoz, egyszer szoltam hogy minek hozza be akkor nekem is jott tobbet ne szolok semmit.

Most is jelen pillanatban minden edeny koszos, minden tsnyer, minden!

De en nem takaritok ki már!

Par honapja még megcsináltam de már nem.

Szerintetek igazam van?

Ja es mikor megcsináltam, akkor is en voltam a hibás, mert pl a joghurtos dobozt kidobtam. 🤣

Nem tudom komolyan mondom hogy sirjak vagy nevessek.

Amugy sem lehet kitakaritani normalisan mert cement meg vedrek meg gázolaj van a foldon.

En vagyok a bolond hogy szerintem ez nem normalis vsgy ez teljesen rendben van?


2019. dec. 4. 16:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem tökre aranyos vagy és segítőkész, igazad van nem vagy te valami cseléd hogy te csinálj mindent. Én lusta vagyok, fele szorgosságod vagy élet örömöd szivesen elfogadnám :3

18f

2019. dec. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!