Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Roma vagyok, de nem jarnek...

Roma vagyok, de nem jarnek romaval ez baj? 20

Figyelt kérdés

Persze magyarbol es romabol is van olyan aki nem tud viselkedni, atkozodik, kopokod, csunyan beszel.

De én valamiért hiába roma vagyok soha nem talaltam a kozos hangot a romakkal. Soha nem voltam romas. Igaz, sokan nem is tudjak rolam hogy az vagyok, mert feher borom van, nem viselkedek, oltozkodok ciganyosan.

Szerintetek baj hogy roma lanyként nem szeretnék tipikus roma férfival járni?

Persze ha nem cigányos akkor nincs ilyenrol szo!!!


2019. dec. 4. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Miért lenne baj? Te életed, te döntésed, kivel akarsz párkapcsolatot. Én meg magyar vagyok, és roma párom van, Tőle vállalok gyermeket is. :)
2019. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A származásod miatt ne legyenek aggályaid. Éljed a magad életét! Esetleg költözz messzi tájra, ahol nem ismernek.
2019. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj. Sajnos sokan rasszisták, de azokkal ne foglalkozz.
2019. dec. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3 és kik a rasszisták? Évek óta egyel sem találkoztam.


Én zsidó vagyok, de egy görög katolikus barátnőm van.

2019. dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
#4, szerinted hányan cigányoznak, zsidóznak csak úgy? Elég sokan... De te se foglalkozol velük, észre se veszed, nagyon helyes.
2019. dec. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? A te életed a te választásod - viszont ha alapból kizársz másokat az életedből azzal diszkriminálsz... ne ess ebbe a hibába. Az embert nézd ne a származását!
2019. dec. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ezzel nincs baj, szived joga eldönteni, de attól még bele szerethetsz egy roma srácba, ezt nem a külső dönti el, kivéve a sok csitrinél akik külsőre menne.. Én egyébként a roma lányokat egész helyesnek találom, persze nem a haspólóba pózoló instás bánatokat.. Én az a visszahúzódóbb srác vagyok, és a roma lányok többségének pont az az adottsága van amit szeretek, visszafogottabb nem öltözik ki, nem értékeli túl magát inkább lealacsonyitja, aranyos arc sötét barna haj, és velük például jobban kijövök, bár az más téma hogy mindenkiről kiderül hogy nem hűséges kapcsolatot akarnak sajnos.. Persze én se biztos hogy összejönnék olyan lánnyal aki "cigányos", bármint ezzel nincs bajom, csak ahogy a "fehéreknél" nekem az a gusztustalan ha egy lány 2 liter sminkbe haspólóba meg ilyen kihívó szarokba van, na nekem az olyan nem kéne.. De a származás annyira nem érdekel, inkább a belső, a hűség, tudjon szeretni legyen bújós, mindennél jobban vágyok erre, és nem a származás fogja eldönteni! :)

18f

2019. dec. 5. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

roma rasszista is van:)


De ha fehér a bőröd, akkor nyugodtan kereshetsz fehér bőrű barátot:) meg romát is:)

2019. dec. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tény, a cigányok rasszistábbak mint a magyarok, hány magyart vertek meg az ismerőseim közűl mert cigány barátja volt? Egyet sem, viszont én iskolámban csomó cigány lányt vertek meg meg vettek ki a suliból mert magyar barátja volt. Amikor dolgoztam akkor a cigány kollégák beás nyelven szídtak engem mosolyogva, csak nem tudták, hogy pár szót értek és válaszoltam is :D én voltam a "patkány". Szóval engem több cigány alázott már mint magyar amiért zsidó vagyok. Ja, és ez , hogy derűlt ki? Dávid csillag van a nyakamba -nyaklánc- és Sabbat Shalom a csengőhangom. De csak mert tetszik.
2019. dec. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
(9-es) Nincs olyan hogy beás nyelv! A beások általában nem is tudnak cigány nyelven. Bocsi!
2019. dec. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!