Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úgy élni, mintha...

Hogyan lehet úgy élni, mintha az élet csak egy játék lenne?

Figyelt kérdés
Sokat szorongok már jó ideje sok minden dolgon,az anyagi dolgokon is pénz ilyesmi.De van aki azt mondta az élet olyan mint egy játék,én viszont azt érzem mintha egy pengét szorítanának a torkomhoz és az lenne a célja,hogy földönfutó legyek és minden nélkül legyen oda az életem.Lehet valahogy változtatni,hogy játék legyen az egész itt létem a földön az életben?

2019. dec. 4. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom az a alaposan hosszútávra tervezgetős fajta vagy.

Erre a problèmára sok orvoslás van.

Ne idegeskedj. 100 èv múlva ugyis minden mindegy lesz.

2019. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

# 1


Sajnos nem vagyok az a fajta aki szereti a változást ezért ostorozom is magam és félek mindentől ami változással jár,mert a stabil biztosat szeretem de az meg ugye sokszor csak illúzió hamar kicsúszhat a talaj az ember alól.

Hát 100 évig nem fogok élni az tuti,de lehet még a feléig sem,kezdek lemaradni lekésni mindenről,nincs életem csak létezem szóval nem tudom,hogyan lehetne csak egy játéknak nézni érezni az egész életet én azt látom vérre megy ha ezt meg azt nem csinálsz vagy utcára kerülsz vagy éhen döglesz.

2019. dec. 4. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:

nem baj

minden ember szorong, a dolgok miatt amik nem sikerültek, az elszalasztott lehetőségek miatt amiket már nem lehet visszahozni, de nem baj. Az életed a játék, a döntéseid a lapjaid és az évek a zsetonjaid. Amíg van zsetonod van esélyed nyerni

2019. dec. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus... nem azért mert beteg lennél, de valószínűleg olyan mély mentális gondokat, szorongásokat cipelsz magaddal a múltadból amit egyedül nem fogsz tudni megoldani. Vágysz a megoldásra (játék legyen az élet), de ezek visszahúznak amíg nem nézel velük szembe.
2019. dec. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

# 4


Facebookon vagyok egy két ilyen csoportban ahol több ilyen ember is van de van egy két tag akik le kamuznak,hogy én csak kamus vagyok nem depressziós meg nekem milyen jó a híg fosban azért nem csinálok semmit.Csak az a baj nekem nagyon nem jó de egyenlőre képtelen vagyok változtatni,mindentől félek meg sokszor szorongok.

Most járok pl pszichodrámára ez ilyen csoportos foglalkozás de még nem érzek semmit jövő decemberig tart kéthetente kell járni kisebb nagyobb szünetekkel és sajna nem olcsó de közben parázok mi van ha kidobom a pénzem erre is.Gondolkodtam megint pszichológushoz is menni csak az már még több költség,ez a pszichodráma is pszichológusok vezetésével történik csak ez nem olyan mint a négyszemközti beszélgetés.

2019. dec. 5. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!