Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért félek az emberektől? 16/F

Miért félek az emberektől? 16/F

Figyelt kérdés

Félek, hogy kiközösítenek és kinevetnek.

A magabiztos emberektől meg még jobban. Még ha az osztálytársam, akkor is.


2019. dec. 11. 20:24
 1/6 anonim válasza:
48%

Ha pozitívan és szeretettel fordulsz az embertársaid felé, nem fogsz félni tőlük. A szeretetben

nincs félelem, sőt a teljes szeretet kiűzi a félelmet.

2019. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

186 cm vagyok, de vannak magasabbak is.

Az ilyen embereket meg a konfliktusokat is messzire kerülöm.

Egy ideig apámtól is féltem.

2019. dec. 11. 20:29
 3/6 A kérdező kommentje:
De én olyanokkal találkozok, akik ingerlékenyek vagy csak azon gondolkodok, hogy mindjárt megver. Pl. mert rosszul mentem át az úton az autós elött és lekiabál, hogy "Mit képzelsz, hülyegyerek?" és akkor meg se szólalok, csak elmegyek.
2019. dec. 11. 20:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked boxolnod kene ocsem, megy gyurni kicsit. Novessz himtagot (nem rosszbol, de tenyleg szedd ossze magad)
2019. dec. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én arra tippelnék, hogy a szüleid nem szerettek eléggé.

Kiskorban, a szülők védelmező szeretetében tud kialakulni az az önbizalom az emberekkel és az élettel kapcsolatban, ami lehet, hogy belőled hiányzik és a helyében a félelem uralkodik.

Ha az ember nagyon akarja ezt a félelmet le lehet küzdeni.

2019. dec. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

De nem erőszakkal kell legyőzni a félelmet, hanem úgy, hogy megismered, azt amitől félsz.


Azzal meg szerintem nincs semmi baj, hogy nem szóltál vissza mikor rossz helyen keltél át, mit is szólhattál volna, ha te voltál a hibás?

2019. dec. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!