Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félek az emberektől, mit tegyek?

Félek az emberektől, mit tegyek?

Figyelt kérdés
félek, hogy hülyé.nek néznek, ostobának tartanak, kiröhögnek, csúfolnak, rondának tartanak, szóval félek közeledni
2014. nov. 11. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kerüld el őket!
2014. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ők se többek nálad, ne aggódj! Neked küldöm: https://www.youtube.com/watch?v=HbchERR5Iac
2014. nov. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok sajnos, kérdező. Ha gondolod, írj nekem, beszélgessünk, hátha kicsit jobban fogjuk érezni magunkat.

Utolsónak köszönöm a dalt! Nagyon szép.

2014. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is ezt a dalt, tényleg szép és átérezhető!
2014. nov. 12. 15:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél erről, vagy másról beszélgetni, elárulod az életkorod és a nemed? Ezáltal pontosabb rálátás lehet aggodalmad okára, illetve a lehetséges megoldási módok megtalálására. Szívesen váltanék (itt) pár szót veled. Szurkolok neked, hogy mielőbb megtaláld aggodalmad okát, és javuljon helyzeted!
2014. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
21 éves Nő vagyok.
2014. dec. 18. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Az élet legtöbb területéhez alapvető dolog az egész életen át tartó önismeret mélyítése. Ahhoz is h bátrabb legyél emberek előtt.


Viszont az embereket se árt mind jobban megismerni ehhez. Aki rosszindulatú, vagy nagy eséllyel olyan, általában érdemes elkerülni, ha van rá mód. Tehát szűrőre is szükség van ,h kihez menj oda.


De akihez odamehetsz, akkor fogsz merni, ha önmagad kellően jól ismered, valamint az elfojtásaidat. Utóbbiakat meg felszínre kell hozni és feldolgozni.

2014. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!