Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretek túrázni de félek az...

Szeretek túrázni de félek az emberektől. Mit tehetek ezesetben?

Figyelt kérdés

Imádom a természetet és néha ki is járok a hegyre de sose merek "messzire" menni mert félek, hogy találkozom emberekkel. Soha nem történt velem semmi rossz, csak a hírekben meg itt-ott sok rosszat lehet hallani. Fiatal lány vagyok a húszas éveim elején, lehet hülyén hangzik de nem szeretném, hogy elraboljanak vagy megerőszakoljanak, megöljenek. Mert mindezekre ugye az egyik legjobb hely a természet... Ahol nincsenek emberek és kamerák, szemtanúk. És nagyon sok elborult elméjű ember van sajnos.

Pont ezért szeretem a hegyeket, erdőket mert nincsenek emberek, jó a környezet és ott ki tudom tisztítani a gondolataimat meg hát szép is ott. Szeretnék messzebbre merészkedni mert nagyjából mindig a széléig megyek csak ahonnan könnyen vissza tudok jönni. Nincs nálam semmilyen önvédelmi eszköz és megvédeni se tudnám magam ha úgy alakulna.


Van köztetek olyan aki szokott ilyen helyekre járni? Vajon van alapja a félelemnek vagy csak túl sok filmet és híreket láttam!? A környékünkön sose történtek ilyenek.


2018. júl. 5. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Merre laksz?

Én minden hétvégén túrázom szinte.


[link]


Ezekre szoktam eljárni. Teljesítménytúrának van hirdetve ezek a túrák, de kb tök mindegy mennyi idő alatt csinálod végig, családok, kisgyerekesek is járnak. A lényeg hogy meghirdetett időpont, utvonal, és kapsz érte a végén teát, sütit, ilyesmi, meg útközben almát, teát, pecsétet a lapodra. Adnak térképet is, meg ilyenek. Szerintem nagyon jó, és akár még ismerkedni is lehet. Nem együtt indulnak az emberek, csak meg van adva hogy pl reggel 8 és 11 között lehet elindulni az útvonalon, és legkésőbb pl du 5ig lehet visszaérni.


Mit szólsz?

2018. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!