Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért félek az emberektől?

Miért félek az emberektől?

Figyelt kérdés

2019. máj. 29. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert egyesével nincs baj velük, de sajnos mindig többen vannak. Tudnak harapni, eszközt használni, beszélni, többféleképpen nézni, sosem lehet tudni mire gondolnak valójában. Szóval hát mert ilyen félelmetesek, gondolom azért félsz tőlük.
2019. máj. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bizonyára már gyerekkorodban rossz híreket hallottál valakiről/valakikről, ami belevésődött a tudatodba és még nem győzted le magadban. Igyekezz meglátni az emberekben a jót (is) és meglásd, hogy mennyire szeretni fogod őket (már akit erre érdemesnek találsz).
2019. máj. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szociális fóbiád van. Nyugi, vagyunk páran :D...
2019. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amiért én is. Megmagyyrázhatatlan. Szerintem gyerekkori trauma.
2019. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De én nem akarok ilyen lenni
2019. máj. 29. 09:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Én se akarok ilyen lenni, mégis ilyen vagyok.


Menj el pszichológushoz, változtass a gondolkodásodon! Gyakorold a helyzeteket!


Pl.: többet menj boltba, emberek közé. Vagy fokozatosan, minden nap állíts magad elé egy kihívást.

2019. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
És nem ártana felismerni, hogy pontosan milyen helyzetekben, kiktől, miért félsz. Most tőlünk is félsz?
2019. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos,hogy szociális fóbiád van.Lehet hogy csak szimplán önbizalom hiányos vagy és félsz,hogy mit gondolhatnak rólad.

Ha ez az igazság,akkor veled vagyok testvér.

Volt,hogy mentem az utcán,szembe jött velem valaki,hopp,nekem hirtelen dolgom akadt a másik oldalon.Átmentem.😂

2019. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert részben igazad van, mert nem annyira barátságosak, és nem feltétlen jóindulatúak. Azonban csak úgy tudsz ezen változtatni, hogy mégis megpróbálsz kapcsolatot kiépíteni velük. 1-1 próbálkozás, kísérletet megér a dolog. lehet, hogy csalódni, fogsz, lehet, hogy sikered lesz, de egy dolog miatt mindeféleképpen fontos: tanulsz belőle és erősödsz.
2019. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy az emberek többsége jóindulatú. Ilyenekkel barátkozz. Minden új ismerősről előbb a jót képzeld el, de ha csalódsz benne, akkor vesd őt el örökre. Idővel belejössz...
2019. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!