Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem szánalmas ez a...

Csak szerintem szánalmas ez a felhypolt környezetvédelem?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy fontos védeni a környezetet, de nagyon szánalmasnak tartom, hogy olyanok jártatják a szájukat róla, akik lósz@rt se tesznek érte. Arról nem is beszélve, hogy divatbajötte egyik pillanatról a másikra változást vár, de ember, te a régi, évek óta tartó szokásaiddal fel tudnál hagyni, csak mert ez a “menő” és ez a legújabb társadalmi elvárás?
2019. dec. 12. 08:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%
Hát, érdekes, volt az a cikk, hogy mennyi co2-t termel egy gyerek míg felnől, én rá akarom venni a bátyám, hogy vigye el abortuszra a nőjét. Meg eladtam az autóm, most a kollégáim visznek, remálem megmenekül a Föld, ja is mint kiderűlt a vegán rizstej sem igazi, vagyis az, de nem rizst fejnek meg érte.
2019. dec. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
44%
Igenis változtatni kell, igenis fel kell hagyni a régi szokásokkal, de tényleg gáz, amikor valaki csak a száját járatja. De még ennél is gázabb, amikor valaki elbagatelizalja a kérdést. Jobb egy szájjárató, aki a dumajaval eleri, hogy legalább egy embet is környezettudatosabban éljen, mint valaki, aki egy hulye trendnek akarja beállítani a környezetvedelmet.
2019. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%
Engem is a képmutatás csesz fel. A cégem alkalmazott egy ilyen környezetvédelmi felelőst, aki olyan e-maileket küldözget nekünk,hogy ma ne együnk húst, vagy ma ne használjunk eldobható műanyagot. 6 emeletes irodaház, hétvégen legalább 2 szinten megy a tv/villany, nyáron egész hétvégén nyomják a klímát az egész épületben (ami persze üres) ja és légitársaság vagyunk. Tehát kb a mi cégünk szennyezi a legjobban a környezetet. De én azért ne egyek húst hétfőnként mert akkor hú de sokat teszek a környezetemért. Képmutató szar alakok. A másik meg,hogy annyira túl van hypeolva, hogy az alapvető emberi dolgokkal nem foglalkoznak ennyit, pl háborúk, atombomba gyártások itt meg ott. Jelenleg is 100 más fontos ügy lenne ez helyett/mellett. De könnyebb nyílván az eldobható műanyaggal foglalkozni, mint a gyilkosságokkal,háborúkkal. Te kis emberként nagyjából semmit nem tudsz tenni a környezetvédelem érdekében a szelektív gyűjtésen kívül, amíg a nagy emberek ezt a szelektíven gyűjtött hulladékot elégetik vagy a tavakba/tengerbe dobják. Amíg mindenki repülővel viteti mindenhova magát és egyszerre több száz gép van csak magyarország légterében. Amíg nem találnak és használnak alternatív energiaforrásokat. Ilyen kis emberként hiába áltatják magukat a nagyhangú Greta Thunberg-féle tinik. Majd ha a világ vezetői és a nagy vállalatvezérek összeülnek és kitalálnak valami fenttarthatót, akkor talán a te kis szelektív gyűjtésednek is lesz értelme.
2019. dec. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az emberek szánalmasak.
2019. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*társadalom
2019. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mindig a kisember szívja...


A kisember ne járjon a húszéves autójával dolgozni, a kisember fizessen adót, a kisember gyűjtsön szelektíven, a kisember ne merjen fával fűteni sőt adja le, a kisember fizessen adót, már csorgó nyállal figyel a nav, de a kisembernek eladott termékek nem javíthatók, erején felül megveszi, de akkor szintén pénzért adja le...


Ez a világ ilyen.

A felhájpolt környezetvédelemmel az a bajom, hogy olyanok p-fáznak, akik semmit sem értenek hozzá. Persze én meg r-ohadjak meg, ha szeretnék a városban valamerre eljutni autóval.

Nyilván.


Fontos infó: a globális CO2 kibocsájtás 8-10 százalékáért felelős a közlekedés...

2020. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!