Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor lesz már ennek vége?

Mikor lesz már ennek vége?

Figyelt kérdés

Előre is elzénést kérek a helyesírasi hibáimért.


Nagyon rossz időszakon megyek keresztül. Már lassan 2 éve lesz, hogy csalódtam a legjobb barátomban. Nagyon megviselt a dolog, mivel olyanok voltunk, mint a testvérek. Adtam neki 3 esélyt, nem változott semmit, újból a pcsba küldött, és újból bocsánatot kért. Oké, elfelejtettem, lezártam ezt az ügyet, megyek tovább, hogy elérjem a céljaimat.


Volt időszak, amikor volt szerencsém párkapcsolatokban, ismerkedni lányokkal, találkozgatni. Ennek az időszaknak is vége kellett, hogy legyen sajnos. 14-15 éves voltam, mikor szerettem volna ismerkedni lányokkal, találkozgati emberekkel, buliba járni, vagy a kocsmába valamit meginni. Nem mehettem, mert mindig azt mondták a szüleim, hogy fiatal vagyok még, van még időm a szerelemre, barátokra, tanuljak, tanuljak ki, aztán lehet barátnőd. Kijártam a sulit, leérettségiztem, találtam munkát, vettem magamnak új autót. Szerintetek bodlog vagyok Egyaltalán nem. Most is karácsony előtt jött olyan fizetés, soha az életben ennyit nem kaptam. Örülök az autónak, munkának, érettséginek, pénznek, de nem vagyok ettől boldog. Én többre vágyom, szerelemre, barátokra. Egyszóval megakadályozták nekem ezt, hogy bármivel is ismerkedhessek 14-15 koromban. Hiába mondják most, hogy nem úgy volt, ha úgy volt, és a rokonaim is ezt látták, be tudják bizonyítani. Hogy csak a javamot akarták. Javamot? Hisz ott kötöttem ki ahol kötöttem ki, és ezt egyrészt magamnak köszönhetem, mert hagytam, hogy beleszóljanak a magánéletembe. 16 voltam, akkor volt az első párkapcsolatom, amit titkoltam a szüleim elől. Volt regalább 8 párkapcsolatom, de semmi komoly nem lett belőle. Volt egy cigány lány, amit nekem megakadályoztak. Értettük egymást, volt szimpátia, egyszóval megtaláltuk a közös szót. Azt mondták a szüleim, "ha kikezdesz vele, akkor mehetsz hozzájuk lakni." Másik lány volt, hogy a szülei alkoholisták, ezt is megakadályozták nekem, olyan lány nekem nem való. Most mit mondanak? "Legyél olyan lánnyal amilyennel szeretnél, ha cigány lesz, ha néger, mindegy nekem. Te életed, te leszel vele". Most tudjátok mit mondok erre? Most ezt megszrhatják.


Hiába van új autóm, szépen keresek, van jó munkám, van pénzem, de nekem ez nem elég, nem vagyok ettől boldog. Nem, hogy tele vagyok mindennel, és nem tudok mit kezdeni magammal. Soha nem voltam beképzelt, és nem is vagyok. Nem voltam soha magabiztos. Hiányzik a szeretet, a szerelem.

2-3 éve nem volt semmi párkapcsolatom. Jártam, járok néhányszor most is koncertekre. Megismerkedtem egy lánnyal az interneten, elkezdtünk írogatni, ismerkedni. 1 hónapot tartott az egész beszélgetésünk. 5x voltunk kint. 2-3 év után végre megöleltem valakit. Tudjátok milyen érzések voltak bennem? Lehet most nevetni fogtok, de nagyon jó érzés volt ez. Nem akartam elengedni a lányt, ő se engem. Valamiért véget ért a barátságunk, én tettem pontot a végére. Voltak furcsa megérzéseim, de nem hallgattam a megérzésekre, és így csalódtam, de vártam ezt a csalódást, mert éreztem, hogy valami fog történni, ami megvisel.

Nem adom fel, próbálok más lányokkal ismerkedni, de valahogy most ez nem működik. Rá írok egy lányra, vagy több lányra, és vissza nem írnak. Miért van ez??? Komolyan ennyire szerencsétlen lennék??? Amióta csalódtam ebben a lányban, azóta mintha meglennék átkozva és rosszabb és rosszabb a helyzet.



Voltak nektek is ilyen időszak, hogy nem sikerült semmi sem? Se barátok nem voltak, se szerelem?

Mit tegyek azért, hogy közelebb kerüljek a lányokhoz? Próbálok rájuk írni, de nem írnak vissza. Kezdem feladni a reményt. Nem vagyok szexmániás, akinek szexre megy ki a játék, nem tudom hogy hol a hiba. Bennem a hiba? Mit csinálok rosszul? Annyit gondolkodom, hogy mit csinálok rosszul, hogy állandóan csalódom, se sajnos nem jöttem rá semmire.


2019. dec. 16. 09:56
 1/9 A kérdező kommentje:
*bárkivel, boldog. Bocsi. Gyorsan írtam, és nem figyeltem a hibákra, bocsánat.
2019. dec. 16. 10:00
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy próbálsz lányokra ráírni? Ez azért nem így működik...


Menj fel szépen tinderre aztán ismerkedj, barátkozz ott az emberekkel lesz ami lesz alapon.

2019. dec. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Badoo aplikációt használok. Már gondolkodtam azon, hogy fogok vásárolni krediteket. Tinder az még rosszabb mint a Badoo. Tapasztalat.
2019. dec. 16. 10:03
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
És mi lenne ha nem írogatnál hanem tököt növesztve odamennél egyhez élőben? Nő vagyok nem tudom egyszerűen komolyan venni azokat a pasikat akik írogatnak kiröhögöm őket mert gyávák ahhoz hogy személyesen ismerjenek meg.
2019. dec. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Volt merszem, hogy oda megyek egy nőhöz élőben, ismerkedtünk, de nem lett belőle se barátság se semmi.


Másik dolog az, hogy bejönnek nekem nők, csak valami vissza húz, hogy ne menj utánna, foglalt, van pasija. Megérzéseimre hallgatok, és úgy is szokik lenni ez sajnos. Élőben már nincs merszem megszóllítaní egy nőt, félek hogy azt mondja, hogy foglalt, vagy hogy nincs érdeklődése. Nem mindenki olyan bátor.

2019. dec. 16. 10:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig ha nem szerzed vissza a bátorságot, akkor ez az egész örökre így marad.
2019. dec. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ma 10:09-es: ez nem ennyire egyszerü, ugyanis nem nagy esély van arra, hogy élöben találkozzon olyan növel, aki teteszik neki, aki emellett nem foglalt és nem sértödik meg a leszólításon.
2019. dec. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt egyszerű mondani hogy "nem egyszerű".
2019. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
erről a kisregényről lerí, hogy sokat pofázol és ezt mindenki unja már
2019. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!