Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék túllépni a félelme...

Hogy tudnék túllépni a félelmemen?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell rólam, hogy én sose voltam az a félős típus, gyermekkoromban is mindig olyan voltam, aki lehetett bármilyen helyzetben, sosem félt. Azonban már lassan egy éve eléggé elkezdtem idegeskedni olyanokon, hogy egyszer csak leszakad a ház vagy esetleg kigyullad valami. Először csak ritkán jutott eszembe ez a dolog, kb 2 hetente, általában akkor ha már mindenki elaludt, nagy csend volt és minden pukkanásra, kattogásra felfigyeltem. Ahogy telt az idő, egyre többször előjöttek a félelmeim, és egyes események még jobban előhozták, pl az utcánkban kiégett egy ház, mert minden indok nélkül kigyulladt a TV kikapcsolt állapotban. Most pár napja utánaolvastam kicsit az eperjesi gázrobbanásnak, meg alapból a témának, és láttam, hogy ez a gázrobbanás nem is olyan ritka, és nagyon brutális. Ez feltette az i-re a pontot, azóta kb rettegek, ma éjszaka alig tudtam aludni, 1,5 óra volt mire elaludtam, majd 3 óra múlva felkeltem, megint egy csomó idő kellett, hogy visszaaludjak, és már alig merek kimenni a fürdőszobába, ahol a gázkazán van.

Egyre jobban eluralkodik rajtam a félelmem, mit tudnék csinálni?

18/L


2019. dec. 16. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem tul normalis, egy jo szakember tudna segiteni ebben, mi itt az oldalon nem fogunk tudni.
2019. dec. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mint a németek lengyelországon. Blitzkrieg. Teljes gőzzel előre.

Nézd logikusan,mi lesz ha a pocsolyát át akarom ugrani?max belelépek. És? Tudom mi lesz,nincs mitől tartanom. Megyek.

2019. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azthiszed ott is katasztrófa lesz?tegyél óvintézkedéseket,csekkolj le dolgokat, és kész. Figyelj mellette oda. Ellenőriztesd a dolgokat a házban. Nem kell az ágyon feküdnöd és várnod,hogy megtörténjen a baj.
2019. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!