Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Poén lenne, ha mostantól...

Poén lenne, ha mostantól minden nap "Turisták, menjetek haza" angol feliratú pólót hordanék Budapesten a belvárosban?

Figyelt kérdés
Ezzel is igazából az elégedetlenségemet fejezném ki, hogy a sok r*hadt turista miatt nincs hely szinte sehol az egész városban. Meg amúgy is rühellem a külföldieket.
2019. dec. 17. 13:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Hatalmas. Senki le se szarná.
2019. dec. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Inkább az kegyen rajta hogy:


I love tancsics radical leftparty

2019. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Fővárosban élni erről szól sajnos. Miután 10 euróért repkednek ide, és viszonylag sok a látványosság és árban is elfogadható az ország, egyre többen fognak jönni.

Ki kell használni a pozitív oldalait.

2019. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ember szívét összetörnéd vele.. Ja várjunk csak, senkit nem érdekelne. Viccnek is kevés.
2019. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Oszt milyen hely nincsen??

Állóhely?


A többségük hajóval és repülővel jön és többnyire olyan vendéglátóhelyeken, fürdőkben, üzletekben és szállodákban múlatja az időt, ahová a családod éves fizetése is kevés lenne.

2019. dec. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Télikabát alatt nem látszana.
2019. dec. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Senkit sem érdekelnél, illetve ez még a jobbik eset lenne. A rosszabbik hogy egy részeg angol (vagy akármilyen nemzetből származó, csak ez az angol egy jó sztereotípia), belédköt és esetleg orrbaver. Ilyen mentalitással meg is érdemelnéd.
2019. dec. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk olyan már volt hogy a kínai kérdezte hogy kell-e valahol lyukasztani a jegyet, én meg mondtam, hogy nem, aztán szerintem meg is büntették a BKV-n xddd
2019. dec. 17. 13:44
 9/17 hollófernyiges ***** válasza:
87%

Párszor megállítanának a turisták, hogy fotózkodjál velük.

[link]

2019. dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

szerintem inkább egy "vigyázz, sggfej vagyok!" táblát akassz a nyakadba, akkor mindenki tudni fogja, hogy van egy kis gebasz az okos fejecskédben.


amúgy tényleg, átlátszó a kabátod?

2019. dec. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!