Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem érdeklem a fiúkat?

Miért nem érdeklem a fiúkat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17 éves lány vagyok aki nem igazán izgatja a másik nemet :/ Nagyon kedves, közvetlen, segítőkész vagyok és bármilyen társaságban meg tudom találni a helyemet. Elég laza vagyok, velem szinte bárki ki tudna jönni. Sokat szoktam nevetni és a baráti társaságban is a legtöbbször én csinálom a hangulatot. Jó indulatúnak mondanám magam, és minden nap igyekszek minél jobb ember lenni és segíteni másokon. Elég kemény iskolába járok, nagyon fontos számomra a jövőm és a tovább tanulás. Azonban a fiúk valamiért mindig “kikerülnek” vagy akár rám se néznek. Úgy gondolom, hogy csinosan öltözködök és adok magamra, sminkelni pedig imádok de mindig nagyon szolidan szoktam magam kifesteni, teljesen natur sminket használok. Egyáltalán nem vagyok beképzelt. Az tény, hogy számomra a tanulás a legfontosabb és lehet, hogy nem is lenne időm pasizni, de az zavar inkább hogy soha nem volt még barátom, sose csókolóztam vagy bármi. Sokat lógok a barátaimmal a városba, sőt bulizni is szinte rendszeresen járok de tök olyan mintha szarnának a fejemre. Bár nem jönnék össze bárkivel, és nem d•gatnám meg magam egy este kedvéért se, ugyanis van tartásom. A suliban mondjuk van pár fiú akinek valószínüleg tetszek, mert sokat néznek, de hozzám se szóltak soha, pedig sokszor láttak mosolyogni is. Ellenben a barátnőmmel akire ragadnak a pasik és alig tud tőlük megszabadulni nekem meg gőzöm sincs mit csinálok rosszul 🤷‍♀️

2019. dec. 17. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%

Lehet tul jol nezel ki, es ezert nem mernek kozeledni. Ahhoz ebben a korban nagy onbizalom kell:D Vagy csak azt latjak rajtad valamiert, hogy nem lennel nyitott ilyenre.


Sok oka lehet, mindenesetre sok fiunak nagy trauma a visszautasitas, es siman lehet, hogy csak tartanak ettol esetedben :)

2019. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

Azért nem érdekled őket, mert nem vagy könnyen dgható és látják rajtad, hogy okos vagy, nem átverhető/butácska libatípus.


Inkább örülj neki, hiszen legalább nem csinálnak fel, nem használnak ki és boldogan lehetsz majd együtt az igazival, aki hamarosan el fog érkezni hozzád, ne siettesd!


Most az a lényeg, hogy tanulj, ne rontsd el az életed és hidd el, pasizni még ráérsz később is!


Nem baj az, ha még nem csókolóztál tizenévesen és semmi ciki sem lesz abban, ha netán a szüzességedet is majd csak évtizedek múlva veszted el, de ne pazarold az idődet és az életedet felesleges körökre csak azért, hogy beilleszkedj a "társadalomba", örülj, hogy neked van eszed, hát használd !


És légy büszke arra, hogy eddig mindent jól csináltál !

2019. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Ne görcsölj rá erre. Majd jön magától, a legváratlanabb helyzetben, olyankor amikor nem a párkapcsolat volt a szándék, mégis az lett belőle. Amik eleve úgy indulnak, hogy az első pillanattól kezdve a párkapcsolat a cél, nem lesznek tartósak. Pedig jobb egyszer, de egy életre választani, mint sokat rövid időre. Én is így vagyok vele, de a lányok is olyanok, akiket ha nem viszed ágyba az első randi után, lelépnek. Én meg szeretném megismerni a másikat alaposan, mielőtt bármibe belemegyünk.
2019. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Az írásod alapján intelligens, céltudatos lánynak gondollak. A legtöbb férfi megijed ettől, talán azt hiszik, hogy nem tudnának megfelelni neked. Előbb-utóbb biztosan találkozol valakivel, aki hozzád hasonló.
2019. dec. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%

Vakon nem mondok semmit rólad.


+ Ne mondd a kifogást, hogy nincs időd, holott ott sorolgatod fel, hova mész ide-oda...



Nah cicuka, azt se feledd, hogy a kapcsolat is egy fajta "munka", hiszen küzdened kell érte s ha megvan, folyamat dolgozni rajta, hogy jobb és változatos legyen.


Karrier:


Mit tanulsz, el tudsz-e helyezkedni benne, életképes-e az az ág, feljebb tudsz törni benne?...



Sokan csak tanulgatnak, de legtöbbnek gőze sincs a valóságról, jövőképükről.


Van pár ismerősöm, köztük én is, akik kezében kevés végzettség van, de milliós a havi bevétel/ük.


Menj egy jót egyedül a gondolataiddal sétálni. Ismerd meg önmagad, igényeid, vágyaid, elképzeléseid, értékrended...stb.


Nagyon másokra fókuszálsz, picit több időt kellene adnod magadra, nem sminket stb.


Az pedig csak jó s részemről örülök, hogy van még olyan lány, akiben van büszkeség és tartás!!!!😚😚


Akinek van ideje bulira, annak legyen ideje pasizni/randizni is!

Ezzel te magad lököd el az esélyt is.


Viszont megnéznélek, nem-e külsöddel lehet valami 🤔


Én úgy vagyok a faszikkal, hogy alig lehet levakarni őket... + A tipikus faszikat pedig lenézem.

2019. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ismeretlenül tényleg nem lehet erre pontosan válaszolni, csak találgatni lehet. Lehet, hogy a kisugárzásodban van valami, ami a legtöbb fiúnak nem jön be. Vagy lehet, a külsőd mégsem olyan csinos. Vagy lehet az is, amit ír valaki, hogy céltudatosnak tűnsz, és ez lehet ijesztő. De lehet teljesen más oka is.
2019. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, aranyosak vagytok ❤️

A “ronda vagy” és “dagadt” válaszon jót kacagtam köszi 😂 Nem mondom, hogy szép vagyok mert ez mindenkinek mást takar, mindenki mást tart szépnek, ezt felesleges bizonygatnom. 173 cm vagyok es 50 kg, kínszenvedés míg átférek egy ajtón de legalább van kihívás a hétköznapjaimban 😌

Utolsó válaszoló, igen tisztába vagyok vele, hogy nem csak tanulGATni kell, hanem az alapján végezni a tanulmányokat amilyen irányba szeretnék tovább menni. Próbálok olyan irányba gondolkodni ami hozzám illene, és nagyon fontos hogy olyat csináljon az ember amit szeretettel végez. Így mehetnék pl ügyvédnek is merthogy azok “sokat keresnek” de cseszhetném, mert ha nem szeretem csinálni annak semmi értelme. Vannak akik kicsi koruk óta tudják mik szeretnének lenni, na ezek a szerencsés emberek de ez nem az én klubom 😂

Mindig annyit rágódok ezen de nem jutok egyről a kettőre. Mindegy ez van, majd születik valami

2019. dec. 17. 17:48
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, bocsánat
2019. dec. 17. 17:50
 9/15 anonim ***** válasza:
de hol a bikinis kép???😤
2019. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg távolságtartónak, zárkózottnak látnak,esetleg flegmának, ami miatt ferdeképet kapnak rólad. Legyél nyitottabb, mosolygósabb, ha felszeretnéd kelteni a srácok figyelmét és meglesz a siker. Amiket leírtál magadról abból ennyire lehet következtetni. Aki meg itt jön a "céltudatos női kép riasztó" szöveggel az elfelejti, hogy még 17 vagy, ilyen korúakkal mozogsz, ott nem ezek alapján környékeznek be a srácok lányokat.
2019. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!