Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem érdeklem a korombeli...

Miért nem érdeklem a korombeli fiúkat?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, még nem volt egy barátom sem. Nem tartom magam csúnyának, rendesen öltözködök, szerintem a megjelenésemmel semmi baj nincsen. Amikor beszélek valakivel mindig kedves vagyok és a hibáimból tanulva, próbálok változtatni a rossz szokásaimon, amik esetleg másokból ellenszenvet válthat ki. A közösségi oldalakon szoktak rámírkálni korombeli fiúk de hamar leráznak és nem értem, hogy miért. Kicsit bohókás természetem van, de nem hinném hogy ez lenne a probléma :(. Ha tudtok kérlek segítsetek mert nagyon el vagyok keseredve.
2018. ápr. 7. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért ilyenek, de bosszuld meg az ilyesmit.

Legközelebb te is írj rá arra a fiúra, aki rád írd, majd szépen rázd is le.

2018. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
A korodbeli fiúk még legóznak.
2018. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha magad szerint jól nézel ki és kedves és rendes vagy akkor kb esélytelen h ne érdeklődnének irántad. De mivel írogatnak rád csak érdeklődnek, de akkor lehet valami olyan személyiségedben ami taszítja őket. Lehet ez gondolkozás mód, vagy csak szimplán idegesítő v fárasztó vagy. De ezt nem fogja megválaszolni neked látatlanban senkim hogy most még is mi a baj. Mert ehhez ismerni kéne téged, vagy esetleg beszélgetni hogy kiderüljenek a dolgok.
2018. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Különben sok fiú félénk, és nem merik randira hívni a lányt. De te is elhívhatod azt, aki tetszik neked. Nem kell kimondani, hogy ez most randi lesz. Csak javasolj valami programot, mozi, plázázás, ami érdekel téged, vagy csak egy sétát a városban, a várban, ha pesti vagy, vagy egy parkban, akárhol. Ha veled megy, legközelebb ugyanígy elmehettek valahova együtt, mindegy, hogy melyikőtök javasolja a programot. Majd harmadszorra is, és ha még akkor sem akar megcsókolni vagy megfogni a kezed, akkor viccesen megkérdezheted tőle, hogy mi most akkor járunk tulajdonképpen? Hiszen mindig "járunk" ide-oda. Aztán megmondja kerek-perec, hogy csak barátnak tekint-e vagy ő is úgy gondolja, hogy ti márpedig jártok most már. Ekkor pedig már úgyis meg fog csókolni, mert akkor már ez amolyan kötelező elem lesz.
2018. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válszokat!

A #4 válszolónak: van egy fiú aki tetszik de ő inkább a “menőbbek” köszé tartozik, már próbáltam neki írni is de látszik hogy nem érdeklem így szerintem csak magamat égetném le ha elhívnám valahova mert biztos hogy nemet mondana :(

2018. ápr. 7. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!