Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha rosszul érzem magam a...

Ha rosszul érzem magam a meloba, es senkivel sem vagyok joban, maradjak csinaljam a dolgom es kesz vagy számoljak le emiatt?

Figyelt kérdés

Voltatok már ilyen helyzetben?


Nem nevetek egesz nap, szinte meg sem szolalok csak ha muszáj, csinalom a dolgom es snnyi. Sajnos nem valogathatok a munkak kozul, ezert nem tudom mit csináljak muszaj maradnom de nem tudom meddig birom


2019. dec. 19. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Naponta leszámolsz ezzel és éled az életed, lesed a lehetőségeket. Fizetik.
2019. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nincs mit tenni, meg ha lenne másik hely, ott se lenne garancia arra hogy ilyen szempontból jobb lenne, de miért nem jó ahol vagy?
2019. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Saját vállalkozás, nekem csak ez segített.
2019. dec. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, de nem mindenki tud vállalkozni. De elgondolkodtató
2019. dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Muszáj a kollégákkal kapcsolatba kerülni? Vagy el tudod őket kerülni?
2019. dec. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam magamnak mondogatni,hogy nem barátkozni járok be,hanem pénzt keresni. Nyilván nem vagyok bunkó senkivel,ami fontos vagy munkához kapcsolódik, megbeszélem velük,ha kérdeznek egyéb témában válaszolok ilyesmi..én elvagyok így.. persze kérdés az,hogy a nem vagyok jóban velük ez azt jelenti esetedben hogy pl.veszekedtetek vagy bunkók veled vagy mi? El kell amúgy engedni a dolgot.. Szerencsére nélkülük is megvagyok.
2019. dec. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!