Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért izgulok ha verekedésre...

Miért izgulok ha verekedésre kerülök vagy ha arról van szó?

Figyelt kérdés
Hello mindenki!Az lenne hogy 2019-es év elején verekedésre került a sor ahol nem csináltam semmi csak hagytam magam, akivel verekedtem az nyáron elment külföldre és azt mondta másoknak hogy megverem mert volt akkor önbizalmam(azért mondta ezt mert akkor bátorítottak hogy miért félek tőle meg simán meg tudtam volna verni), na ez a gyerek most vissza jött és a füllébe jutott. Ideges vagyok mert tényleg meg akarom verni de félek hogy vesztek meg ha meg is verem valahogy bandával jönn majd később utánam. Valakinek valami ötlet hogy hogy verjem meg?

2019. dec. 20. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Ha a testi épségedet fenyegeti valaki, akármilyen úton-módon, fenyegesd meg, hogy feljelentést teszel ellene! Ha továbbra is ezt csinálja, tedd is meg ellene a kellő jogi lépéseket, de véletlenül se verekedéssel, fizikai erőszakkal akarj megoldani bármit is.
2019. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!