Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti "kiöltöztök" karácsonykor?

Ti "kiöltöztök" karácsonykor?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen öltönyre gondolok vagy nagy estejire. Csak valami csinosba ,nem pedig otthoni nyúzós ruhára.
2019. dec. 21. 13:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

Ha megyek valahova akkor természetesen csinosan felöltözök.

De itthon altalaban pizsiben vagyok, nem látom értelmét annak, hogy kioltozzek annak, hogy egésznap eszek es csak a családom körében vagyok 🤷🏻

2019. dec. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
Minek? Van családtag, aki igen, de minek.
2019. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%

Én abba vagyok, amiben az utcán, átlagos farmer, pulcsi kombó.

Mondjuk én alapból itthon is ebben vagyok, lehet sokak szemében igénytelenül. xD

2019. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem, nálunk nem szokás. Én sima hétköznapi ruhában szoktam lenni, a szüleim meg melegítőben, otthoni ruhákban.
2019. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A templomba is elmegyünk, a nagyobbik gyermekem szolgál szent este.
2019. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kisestélyibe, ahogy írtad is, de néha jól esik picit csinibe lenni és ez most egy jó "alkalom" arra.
2019. dec. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Coffelia ***** válasza:
Mi otthoniban vagyunk, mert így kényelmes a játszáshoz, a fiam három es fél éves. De gyerekkoromban is így volt, akikor egy picike lakásban laktunk, ahol tök röhejes lett volna a karácsonyfa mellett vasalni az ünnepi ruhát... nem tudom, az ilyen kisebb, kuckósabb lakásokban nevetségesnek tartom a kiöltözést, ahhoz vendégség kell, vagy egy kandalló minimum :D Meg engem már gyerekkoromban arra szoktattak, hogy ha az ember hazaér akkor azonnal vegye át a melegítőjét, és ne a kemény derekú farmerben és egyéb hasonló ruhákban szorítsa el magát.
2020. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!