Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Komolyan megéri hogy mások...

Komolyan megéri hogy mások döntsék el hogy milyen életünk legyen?

Figyelt kérdés

Hogy munkára vannak kényszerülnek az emberek mert anélkül éhen halnának. Hány olyan kétségbeesett ember mondta már nekem hogy nem látja értelmét mert hogy minden napját a munkahelye tölti ki.

Ráadásul az idő valjuk be hogy nem csak az öregeknek telik gyorsan. Nem rég léptünk be 2010-be most még 2020-ba fogunk. Hu még leírni is furcsa.

És azt is hozzáteszem hogy fiatal vagyok. De már most borzasztóan látom az egész életét , amik az emberek csinàlnak. A másik dolog az hogy valami kegyetlen ami a halál után történik és csak pazaroljuk a drága időt.

Hogy mi történik velünk ezután a rövidke élet után? [link]



2019. dec. 22. 13:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Honnan tudhatnám? A magam nevében nyilatkoztam. Nekem nem tűnt soknak, mert rengeteg mindennel megtöltöttem és élveztem.


Nem ismerlek, nem tudom, milyen az életed, ne tőlem várd a válaszokat.


21/L

2019. dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Thispain ***** válasza:
Az, hogy 10 év számodra egy pillanat, annak lehet oka az is, hogy 10 év alatt semmi különöset nem csináltál, így amikor átélted, lassúnak érezted a percek múlását, viszont amikor visszaemlékszel, az agyad valószínűleg egymás után rakja az emlékeket ez által alkotva egy montázst, és csak a logikai egységed tudja kronológiai idő táblázatra felrakni emlékekben lévő utalások alapján, ezért érezheted merengő állapotban egy pillanatnak a 2010-2019 év között eltelt időt.
2019. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Thispain ***** válasza:
#2 Egyébként az idő nem illúzió. Az idő az egy "folyamat" hosszúságának számszerüsítése.
2019. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak hasonló gondolataim. Én 24 éves vagyok. Nem nagyon tudok persze mit mondani. Az biztos, h a közoktatásnak nagy szerepe van az emberek lezüllesztésében. Meg a médiát is mondhatnám. Szóval kb baromságokkal sokkolják a gyerekeket minden nap. Tényleg mint ha senkinek nem lenne érdeke az h értelmes, kulturált emberek legyünk.


De mindig ez volt. Mindenkinek ellenszélben kell élnie. Egyre kevésbé zavar szerencsére.

2019. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!