Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyenek voltak a tinilányok...

Milyenek voltak a tinilányok a 80-as években?

Figyelt kérdés
Könnyebb volt akkor csajozni mint ma?
2019. dec. 22. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Olyanok mint ma.
2019. dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szőrösek
2019. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Büdösek
2019. dec. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Anyukám akkor volt tini, és megnyugtatlak, neki sem volt türelme férfi baromságokhoz.


A "mindegy hogy ki, csak legyen mellettem valaki, még akkor is, ha annyira nem is kedvelem az illetőt emberileg" hozzaallas abszolút a férfiak sajátja. Max akkor nem válogattak abszolút a nők, amikor egészen konkrétan nem élhettek férfi nélkül, de ezt visszasirni a civilizálatlanság csúcsa lenne.

2019. dec. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2019. dec. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47 vagyok. A 80-as évek végefelé kezdem csajozni, több kevesebb sikerrel. Kb mint az összes többi haverom is. Ha megnézed a pite filmeket, nálun kb az volt, mi is kb annyian voltunk haverok. persze se kocsink, se pénzünk nem volt. Volt helyette vándortábor, vadkemping itt ott, velencei tó, balaton, vonaton lógás ilyesmi. Csajozni lehetett azért, én úgyemlékszem, nem volt ennyi puhapö-cs, meg rinyagép mint most.
2019. dec. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!