Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem úgy használom a Facebookot...

Nem úgy használom a Facebookot mint a normál emberek és azt hiszik hogy fake vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már nem első eset hogy azt hiszik fake vagyok, csak mert nem posztolok állandóan, ritkán vagyok fent, és jelenleg nincs prof. képem...

Azért legyek olyan mint mindenki más, rakjak fel hetente selfie-ket stb, hogy elhigyjék hogy nem vagyok fake?


2017. jún. 19. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jaaajjjjjjj , kit erdekel mit hisznek??????? En toroltettem magam, 1 hete teljesen meg is szunt, sokkal jobban erzem magam.
2017. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aki nem hiszi el, hogy te vagy, azzal nem is kell haverkodni.
2017. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ismeretlenektől kapom meg sokszor, hogy "fake profillal ne szólj hozzá", amikor nincs más érvük egy vitában. Közben van vagy hét éves a profilom, csak normálisan beállítottam, hogy ne lássa az egész világ, csak az ismerőseim :D
2017. jún. 20. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!