Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tetszik egy osztálytársam,...

Tetszik egy osztálytársam, hogyan mondjam el neki? (Többi lent)

Figyelt kérdés

10. évfolyamos vagyok, Rendőrnek tanulok, tetszik egy osztálytársam, de nem vagyok nagyon beszédes/nyílt így nem sokat szoktunk beszélni az osztállyal. A lánnyal többet szoktunk beszélgetni, és bármilyen kérdése van általában hozzám fordul. Nyáron egy táborban volt pár percünk négyszemközt beszélni, de mivel tábor volt, így nem hívtam el randira, illetve nem mondtam el neki (bánom már). Idén már nem találkozok vele személyesen, de szeretnék vele összejönni, mert egyre jobban szeretem. Ötletetek, hogy hogyan mondjam el neki?


16/F



2019. dec. 22. 23:24
1 2
 11/16 anonim válasza:
Sikerült?
2019. dec. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Most a családjával van, így nincs internet közelben. Ünnepek között lesz internet közelben (külföldön van). Két ünnep között fog kiderülni, addig is reménykedem! :D
2019. dec. 26. 20:27
 13/16 A kérdező kommentje:
Az igen/nem helyett annyi választ kaptam, hogy: ,,What?". Tehát nem érti. Segítsetek létszi!!
2019. dec. 29. 22:24
 14/16 anonim ***** válasza:
Érti szerinte, csak meglepetésként érte a dolog :D írj vagy mondj neki valami szépet. Részletezd pl. jobban hogy mit szeretsz benne és miért szeretnéd ha barátnőd lenne
2019. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ez is tervben van, de ezt inkább személyesen mondanám el neki! :/
2019. dec. 31. 20:26
 16/16 anonim ***** válasza:
az osztálytalálkozók fő sztorijai ezek.. ki kibe volt szerelmes.. (és fogalmad sem volt róla) asszem, ha akarsz egy nőt, megtalálod a módját.. Ahogy megérdemled,(leszel olyan bátor, feljett) kapsz bátorságot, hogy megszólítsd akit akarsz.. és lesz csajod.. Ameddig ez nem következik be.. meg sem érdemled.. (kemény de így van).. Mondjuk nem ártanak a támogató barátok akik odalöknek.. :-) Szedd össze magad csókkirály! :-) És azt mondd neki amit akarsz, hogy legyen.. (mert az vagy te) ha kávézni akarsz, akkor kávézni, ha megismerni jobban,, mert tetszik, akkor azt.. ha egy jót reszelni a medencében este, akkor oda hívd.. Így találod meg azt, aki ugyanazt akarja, mint te..
2021. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!