Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen felesleges dolgot...

Milyen felesleges dolgot kaptál idén karácsonyra?

Figyelt kérdés

írj kort, nemet is :D

Én eddíg egy hálóinget, és egy pulcsit, amik szűkek, és egy asztalterítőt, pont olyat amilyenem van (blokkok nincsenek meg) 26/L



2019. dec. 25. 07:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
19%

7-es: "Válltáska egy férfinak ???"


EZZEL mi a baj? A válltáska nem nemtöl függö, emellett inkßabb férfiaknak való, nem nöknek!

2019. dec. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a válltáska nőies, én még férfiaknál nem láttam a boltban. Biztos nem fogom használni.


30/F

2019. dec. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
15%

Keresztbe szoktak hasznalni a ffiak mint a postasok. Menö bör sport vàlltàskàk is vannak ffiaknak

Pl [link]


Farmerböl szerintem is ritka tré lehet

2019. dec. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
85%
Szerencsére semmi feleslegest.
2019. dec. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
91%

De ez a táska nem ilyen. Sima bevásárlótáska, csak nem kicsi, hanem hosszú fülekkel, hogy a válladra tudd akasztani ha megpakoltad. :)

30/F

2019. dec. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
85%
én csak klassz dolgokat kaptam. Semmi feleslegest és pláne semmi túlzót.
2019. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
93%
A kérdés a feleslegességről szól. Ugyanattól kaptam tavaly egy kerámia kézmosó-adagolót, egy szappantartót és fogkefetartót készletben, fehér-ezüst színben. Idén szintén tőlük kaptam ugyanezt más formavilágban, tiszta ezüst színben. Ráadásul azóta többször jártak nálunk, látták, hogy az van kitéve a mosdószekrényre. A tavalyi is vadiújnak látszik, mert vigyázok rá, jól néz ki. Nem értem, miért kaptam ugyanezt. (50 éves nő)
2019. dec. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
12%
Utolsó, nincs véletlen két fürdőszobád?
2019. dec. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
89%
Tavaly kaptam egy naptárat, amit már megvettem magamnak. Amúgy , már évek óta tudatosítom mindenkiben, hogy ne hozzanak ajándékot, inkább menjünk valahova kirándulni, társasoztunk, kártyáztunk, engem nem érdekel a sok felesleges kacat, se a trakta.
2019. dec. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
87%

Olyan könyveket kaptam, amiket tuti nem fogok elolvasni. Valószínűleg jövőre továbbajándékozom másnak vagy eladományozom. Minden évben szoktam karácsonykor könyvet adományozni úgyis. :)


Ja és édességet. Cukorbeteg vagyok, szóval meg sem kóstolhatom ezeket! De majd jó lesz ez is rokonoknak névnapi, szülinapi ajándéknak jövőre. Úgyhogy, ha úgy vesszük, nem felesleges ez sem, legalább spóroltak nekem egy kis pénzt, nem kell ajándékot venni másnak. :D

2019. dec. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!