Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen felesleges dolgot...

Milyen felesleges dolgot kaptál idén karácsonyra?

Figyelt kérdés

írj kort, nemet is :D

Én eddíg egy hálóinget, és egy pulcsit, amik szűkek, és egy asztalterítőt, pont olyat amilyenem van (blokkok nincsenek meg) 26/L



2019. dec. 25. 07:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
18.! Nincs.:)
2019. dec. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
82%

Hála égnek a többséggel megértettem, hogy hagyjuk ezt az ajándékozósdit, mert sok értelme nincs egy kereső embernek tárgyi ajándékot adni.

Most csak egy totál felesleges bort kaptam, amiről már azt sem tudom hogy hol van, de úgysem fogom meginni, mert nem szeretem :) 26/F

2019. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Kaptam még egy terítőt ami fele akkora, mint az étkezőasztal meg még egy kisebb pólót :D Meg olyan édességeket, amiket nem szeretek.
2019. dec. 25. 17:20
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
Viagrát.
2019. dec. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
28%

"Milyen felesleges dolgot kaptál idén karácsonyra?"


"Vászonszatyrokat, hogy ne használjak nylonzacskót a boltban. Ennek örültem"

"Pénzt, a hobbimhoz való dolgokat, a kedvenc csokimat, könyvet amit már rég el szerettem volna olvasni, megfelelő méretű, gyönyörű ruhaneműket."


Nekem ezekről a kompetenciamérés jut eszembe...

2019. dec. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
34%

"Nekem ezekről a kompetenciamérés jut eszembe..."


Az első idézett írásnál ha tovább olvastad volna a kommentet, akkor okosabb lennél, a második meg feltételezem irónia. Kompetencia mérés, ejj-ejj...

2019. dec. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
20%

"Kompetencia mérés, ejj-ejj..."

Ha ezzel arra akarsz célozni, hogy külön kell írni, akkor: [link]

Arra számítottam, hogy majd látok valami jó kis listát arról, hogy kinek mi felesleges, erre mindenről írnak egyesek, csak arról nem, amiről kéne... :)

2019. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam autóillatosítót-nincs autóm, és nem is volt sosem.
2019. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"egy terítőt ami fele akkora, mint az étkezőasztal"

Azért azt össze lehet variálni egy másikkal: ha mintás, egyszínűvel, ha egyszínű, mintással:

[link]

2019. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Idén semmit, mivel vége a kötelező osztálykarácsonyozós “angyalkázásnak”. Még a végén hiányozni fognak a kapott azévi naptárak, 42-es zoknik (150 centi vagyok, 35-ös a lábam xD), rénszarvasos bögrék, karácsonyfadíszek, plüssök, lejárt mikulások stb-k :)
2019. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!