Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy lánynak a pasija fizeti a konditermi bérletét vagy napijegyét?

Figyelt kérdés
csak ezt :D
2019. dec. 25. 09:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20%
Golddigger, manapság nagy igény van az ilyenek riherongyokra.
2019. dec. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
Az ő dolguk. Csak ezért nem lesz rossz véleményem se a lányról, se a srácról.
2019. dec. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg a lány kb. 150 ezret keres, a srác meg többet, és szivessegbol beszgit neki. Nincs ebben semmi extra.
2019. dec. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%
8: persze, ezt az egy dolgot fizeti, akkor már rögtön eltartja 😁
2019. dec. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Lehet azzal jönni hogy "jaj de rosszindulatú emberek vannak itt" de a lány dolgozik, van saját pénze, ki tudja fizetni magának a kondibérletet. Én nem fizetnék mert ő nem egy kislány, én meg nem az apja vagyok hanem adott esetben a barátja. És ezt nem érzéketlenségből írom hanem mert nem tollas a hátam, tudom hogy a társadalom megpróbálná egy gáláns gesztusnak beadni az egészet hogy aztán minél több másik balek kövesse a példát (nemrég láttam egy milliós nézettségű videót ahol a srác a csaj diákhitelét! rendezte és mindenki elalélt...).

És egyébként is: Erős Független Nők™ vagytok, nemkellférfi, hal meg bicikli. Ilyenkor meg "jajderosszindulatúakvagytokmertnemsegítenétek"??

2019. dec. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nincs ebbe semmi különös. Mindkettőjük érdeke, hogy jól formában legyen.
2019. dec. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!