Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van aki itt "kényszerből"...

Van aki itt "kényszerből" csinálja a konditermi edzést?

Figyelt kérdés

Nekem már jó ideje csömölletem van az egésztől. A kaja figyelés, az edzés, az egész. Nem beszélve a sportág külleméről, ami az újságok címlapján, meg a közösségi médiában megy. Hányinger. Már a sarki kisboltban is tasakos proteinporok vannak a pult előtt marketingcsalogatónak.


Csak sajnos olyan szr genetikám van, ha nem edzek vagy eszek normálisan alapból 185cm-hez 58kg vagyok.


Most 75kg vagyok és legalább nem kell hallgatnom a dumát, hogy miért nem eszel többet, otthon nem főznek rád stb. Ezek a buta semmitérő putris jómagyaros szövegek.


Erőemelésbe meg nem tudom belevetni magam, mert összerogynák a 100kg alatt, gyenge vagyok alapból, az izomzatom jelentős részét is sok év izolációs gyakorlattal sikerült felépíteni, mert az alapgyakorlatokba alig fejlődtem.


Van itt valaki, aki váltott sportot, vagy kényszerből marad az edzésnél? Elveszíteni nem akarom, amit felépítettem, viszont nem tudom milyen más sporttal tudnám fenntartani, ezt a nem túl nagy izomtömeget.


Nagyon lehangolóak az edzések is, semmi örömet nem okoznak már.


2019. dec. 10. 11:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
93%
Hidd el, hogy az erőemelés jó lenne pedig. Ott tűzhetnèl ki célokat magad elé. Nem kell komolyabban a kajára sem figyelni.
2019. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak sikerült túledzened/túlstresszelned magad?
2019. dec. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele én is egy jó ideje erőemelés sem megoldás ha nem tetszik.
2019. dec. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:

Ez lesz abból, amikor az emberek olyan elvakultan csinálják a testépítést, ráadásul teljesen feleslegesen hobbi szinten.

Ahogy irtad, idővel ebbe becsömöllenek, és nemhogy az étrendbe szarnak utána bele, de még csak a konditerem közelébe sem mennek.


Úgy kéne felépíteni ezt az egészet, hogy élhető életed legyen mellette, és hozzá tegyen az életedhez, ne pedig elvegyen.


Nem kell natur csirkemellen és zöldségeken élned, keress rá a flexible dieting-re, és felejtsd el a 3 óránkénti evést is, egyél, amikor neked kényelmes. A flexible dieting röviden annyiból áll, hogy a kalóriabeviteled 80%-a tiszta alapanyagokból legyen, a többi 20% meg lehet akármi. Ebbe a 20% azért sok minden belefér, de ha néha ezt túléped, abból sincs baj. És csinálj heti három tesljes testes edzést, ez nem vesz el annyi időt az életedből, ha kimarad egy edzés, azt könnyen tudod pótolni a hét folyamán, és még jobban is müködik naturálban az osztott edzésnél. Amúgy valamit nagyon elb.szhattál az edzésedben, ha izolálgatásokra alapozol. Keress rá a hst-re.

2019. dec. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 A kérdező kommentje:

Túl nagy jelentőséget adtam ennek az egésznek, és minden mást hátra soroltam az életemben, valószínű itt lett elcseszve.


És amikor már alig fejlődök, vagy igen nagy erőfeszítések kellenének a további izomtömeghez, belecsömöllik az ember az egészbe.


Ott csesztem el, hogy egyáltalán ebbe a sportba kezdtem, mert azt hittem, majd ha szálkás leszek, megváltom a világot stb., de ugyanúgy megmaradtak a problémák.


Csak nagyon rossz hallani, amikor folymatosan kritizálnak a súlyod miatt, de változtatsz és végül belefásulsz, elhalad melletted az élet. Legalább az illegális szerekig nem jutottam el.



Erőemelésbe meg egy vicc lennék, az ízületeim is igen gyengék. Nem a kifogásokat keresem, mert tényleg érdekelne, de ilyen genetikával nem látom értelmét.


Pont az izoláció felé is azért indultam el anno, mert alapgyakorlatokban nulla voltam. És úgy olvastam, megfelelő stimulus kell az izmoknak, nem pedig nagy súlyok és fejlődik. Akár ha rejszolással is tudjuk stimulálni a karunkat, akkor nő az izom, és megvan a siker.


Én meg közel 20 kilót felpakoltam így, hát gondoltam akkor minden szenvedjek folyamatosan az alapgyakorlatokkal, főleg hogy még le is sérülök tőlük gyakran.


Egyébként átálltam a 3 naposra jó ideje, letudom az edzést 1 óra alatt, aztán kész. Csinálok fekvenyomást meg vállból nyomást egykezessel, guggolást szintén egykezessel terpeszben, hátra még az evezés az, amiben jó vagyok alapgyakorlatban nagyjából... Végén meg pár kargyakorlat.


Jöhetnek még nyugodtan tanácsok, akár történetek, hátha más is járt így.

2019. dec. 10. 15:19
 6/84 A kérdező kommentje:

Azt hozzáteszem, most nincs egy kiegyensúlyozott életem jelenleg, de anno az edzés volt az antidepresszánsom.


Legszrabb időkben is örömmel edzettem és utána tök jól voltam.


Most olyan teher elővenni a súlyokat meg a padot (mert itthon edzek egyébként), mintha kínoznának közben.


Gondolkodtam azon is, keresek valami közeli termet, és lemegyek edzeni, bár eléggé antiszoc vagyok, azért rendezkedtem be itthonra.

2019. dec. 10. 15:26
 7/84 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de, ha van a közeledben crossfitt, falmászás vagy box vagy ami erősítő edzés és érdekel akkor váltani kell. Én maga az edzés fajtáját tudom megunni.
2019. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
38%

A testépítés a világ legostobább "sportja" bármi mást választasz helyette csak jobb lesz.


Nincs kézzel fogható cél (ha csak az nem hogy huh legyen 48centis karom, mert az a f@sa), a konditermi környezet rettenet lehúzó, sok a pszichés sérült ostoba, gyenge szellemi képességű ember akik így kompenzálnak.


Bármi más, tényleg, bármi jobb lesz helyette.


Fuss, ússzál, bringázz, korcsolyázzál, akármi ami tetszik. Az a lényeg, hogy jól érezd magad!

2019. dec. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:

,,a konditermi környezet rettenet lehúzó, sok a pszichés sérült ostoba, gyenge szellemi képességű ember akik így kompenzálnak."


Látszik 8-as ért hozzá,JA NEM.


Kicsit olvasgass akkor utána ezeknek az embereknek:

- Dr Gödény György(gyógyszerész,saját patikahálózata van)

- Csuhai János(konditermek tulaja, éttermek,szórakozóhelyek, nagyon sikeres)

- Kathi Béla(szintén konditerem halózat tulaja, Nagy villában lakik,Audi A8-asa van,Philipe Plein ruhákba jár(nézd meg milyenek és mennyi))


De tudnék még neked mondani pár nevet,érdekes akik a konditerembe járnak azok mind mind sikeres emberek de legalábbis vitték valamire,menj ki a parkolókba nézd meg milyen verdák vannak egy konditerem előtt(ne a 8kerbe menj).

Akiket ismerek mind sikeres,gazdag,vállalkozó,sőt van bankár,pénzügyes,programozók is.


De mind ostobák ugye?

Egyik testépítő 8 milliós óráját is a két szép szeméért vette meg az A8-ast is csak úgy odaköhögte,nem?


Picit gondolkodj el mielőtt baromságokat írsz.


Ne irigykedj,ne nézd le a testépítőket mert kenterbe verne bármelyik tudásban,sikerben,vagyonban is,jah meg pár találásban se nagyon van bajunk, gondolom ez is b_ssza a csőröd,hogy az igazi nőies nőknek mi kellünk nem te.

2019. dec. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:

:D


Hahahaha


Van egy híres gyógyszerész gyúrós. Azta. Akkor mindenki aki gyúr az mind egyetemi végzettségű ugye?


Hát nem. :D

2019. dec. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!