Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem igénytelenség konditermi...

Nem igénytelenség konditermi edzés után izzadtan visszavenni a tiszta, utcai ruhát, és nem lezuhanyozni rögtön edzés után?

Figyelt kérdés
Eleinte igénytelenségre gondoltam, de aztán eszembejutott, hogy akik nem zuhiznak, feltehetően szégyenlősek a kis péniszük miatt.
2019. dec. 20. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Vagy nem akarnak egy undorító fürdőben zuhanyozni, mikor amúgy is pár perce laknak. Szerintem inkább zuhanyozni undorító ilyen helyen
2019. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Én edzés előtt zuhanyzom, vagyis délután. Majd másnap reggel legközelebb.
2019. dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én biztos nem zuhanyoznék edzőteremben, pedig nem kicsi a péniszem, csak éppen rohadtul nincs kedvem semmi körömgombát elkapni a sok agyatlan gyurma gyurkáktól.
2019. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem nincs se kis péniszem, se nagy, de én visszaveszem néha, mert kb. 5 percre lakom a teremtől és otthon lezuhanyzok úgyis, nekem ott kényelmesebb (meg kevesebb cuccot kell így magammal vinnem). Vagy edzős cuccban megyek haza egyből és nem veszem vissza az utcait, vagy visszaveszem és otthon kimosom, mert van mosógépem.
2019. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Egyértelműen az.

Meg lehet oldani a fürdést mindenféle gomba elkapás nélkül is...

2019. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vagy csak szimplán nem kíváncsiak más emberek kicsi péniszére?!
2019. dec. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon értelmes kérdéseket forgatsz a fejedben, fiam.
2019. dec. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én autóval megyek haza este edzés után. Minek cipeljem magammal a tusfürdőt, nagy törölközőt, papucsot, ha fél óra múlva otthon kényelmesen lezuhanyozhatok?! (Ja, amúgy nő vagyok, és nem vagyok szégyenlős.)
2019. dec. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!