Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem hagy békén? Miért...

Miért nem hagy békén? Miért zaklat?

Figyelt kérdés

Anno a munka helyemen volt egy szerelő srác, azt beszéltük mindig tuti, hogy nem 100%os... Valahonnan meg lett a számom neki, de én onnan szerencsére már 1 éve él jöttem, azóta viberen irkal! Van, hogy el tűnik egy időre és tegnap elő került, már annyira ideges lettem el küldtem Ismét melegebb éghajlatra karácsony ide vagy oda!

Fel éve hivogatott nem vettem fel, más vette fel helyettem és normálisan el lett magyarázva, hogy hagyjon végre békén de azért sem!

Nagyon gondolkozom, hogy telefon számot cserélek.


2019. dec. 25. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Azért zaklat, mert nem 100-as. A csere az egyszerűbb lehetőség, a rendőrség a másik.
2019. dec. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet, ha számot cserélsz. Aztán ha továbbra is zaklat, akkor rendőrség.
2019. dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd le mindenhonnan, ignoráld és az ismerőseid is (lehetőség szerint) ignorálják a létezését.

Ha ennél rosszabb lenne a helyzet, vond be a rendőrséget, mert mint írtad, nem százas.

2019. dec. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Folyamatosan hulyesegeken írogat, Rózsákat kuldozget, csokokat hivogatott.. ... Ez nem normális...

2019. dec. 25. 12:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Koptasd le ,tiltasd , ha követ felbukkan esetleg fenyeget akkor yard .
2019. dec. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet tiltani is.

Meg lehet neki mondani, hogy ez jogi kategória, hátha magához tér. Ha nem, nyugodtan jelentsd fel.

2019. dec. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Le van tiltva viberen ismét!

Telefont cseréltem és tegnap le szedtem azon is a vibert és vmi úton módon tudott írni szerencsére máshol nem talált még meg!

Köszönöm a válaszokat!

2019. dec. 25. 12:19
 8/9 anonim ***** válasza:
#8 nem vagy konvex. A zaklatás nem az a rajongás, amit ép eszű ember kér magának.
2019. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Troll. Nem kell tovább etetni :) Ő is csak zaklat titeket.
2019. dec. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!