Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan problémád, amit ha...

Van olyan problémád, amit ha más megoldana fizetnél érte? Ha igen, mi az és mennyit?

Figyelt kérdés
2019. dec. 27. 10:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
Panel ház tetejére felszereltetni egy kicsi antennát. Reális árat szívesen kifizetnék érte annak tudatában is, hogy tudom, betont fúrni nem gyerekjáték.
2019. dec. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%

Szeretnék egy kicsi elektromos autót( méretre akkora mint egy focus, swift, fiat punto) ami minimum 250 km-t kibír, lehessen otthon 230v-os hálózatról tölteni és max 8 óra alatt fullon legyen az aksija külön.


Ne legyen telesz@rva minden felesleges dologgal.. mint pl multikormány, tempomat, 8000 kijelző. Vezérlők gombok legyenek benne és ne érintőkijelző., belső tér dizájna ne egy scifiből lopott űrhajóra hasonlítson.


bírjon minimum 500e km-t meghibásodás nélkül. Javítási költsége ne 1 milliónál kezdődjön.


Megfizethető áron legyen. Felső maximuma 2,5 millió Ft. Legyen hozzá alkatrész és szervizellátottság épeszű órabérért (5000Ft óradíj alatt).


Adnék érte 2,5 milliót.



szeretnék egy telket alsónémedi környékén ami maximum 8 millió, rá egy új építésű házat max 10 millióért. Adnék érte 18 milliót. (nálunk nincs telek 15 millió alatt, sem ház 20millió alatt)

2019. dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Én már megjátszottam ezt a tételt 3* is. Volt pszichológus, és 2 life coach. A 2. life coach jó volt, azonban a változás rajtam múlik.
2019. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Metionin ***** válasza:
Van és olyan is van amit jelenleg is így oldok meg. Hétköznapi apróságok, pl. nem főzök (nincs időm, nem éri meg és nem is szeretek főzni) ezért menüt hordok, ami ugye azt jelenti hogy mások megfőzik nekem a kaját, én fizetek érte és elhozom. Az utazás is ilyen, nincs se autóm se jogsim, így ha megyek valahova akkor tömegközlekedek, tehát fizetek azért hogy valaki elszállítson a-ból b-be. Igazából ha azt nézzük, megveszünk készen bármit (ruhát, kenyeret, házat) akkor valaki azt helyettünk hozta létre, mi meg kifizetjük.
2019. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Valami ügyintéző. Pl. Egyetemre jelentkezni akarok, de van egy listám milyen jellemzők alapján választanám ki az egyetemet.


Ezekhez irkalni kell emailben, utána olvasni mindenhol, és a valós tartalmát kiszűrni, pontosan. Ez könnyű, de sok idő megy rá. Ilyen dolgokat rá bíznék olyanra, aki jól meg tudja csinálni.


Vagy munka elintézése nekem, minden oldalt böngészik, jelentkezik az általam megadottakra helyettem egy jó motivációs levéllel.


De egyébként vannak ilyenek, virtual assistans.

2019. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Fizetnék érte, ha valaki erre a kérdésre korrekt választ tudna adni. (ÁÁÁH, nem vicceltem.)
2019. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!