Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Huszonéves fiatalok, mit...

Huszonéves fiatalok, mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Akik ilyenkor otthon vannak szabadságon, mivel kötik le magukat? Én 25 éves vagyok, de nagyon unatkozom itthon sajnos. Ti mit csináltok?
2019. dec. 27. 12:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha van interneted es megis unatkozol, akkor valamit rosszul csinalsz...
2019. dec. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én is csak netezek, tv-t nézek, olvasok, filmezek/sorozatozok, eszek, alszok... utálom ezeket a napokat, semmi normálisat vagy értelmeset nem tudok csinálni ilyenkor. Alig várom már, hogy ismét elkezdődjön az egyetem, addig meg valahogyan átkínlódom magam ezeket a napokat.
2019. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Elozo: az egyetem kezdeseig meg van tobb mint ket honapod, jo sokat fogsz unatkozni.
2019. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ritka nagy büfészak lehet az, ahol december végén unatkozik az egyetemista. Vizsgaidőszak? Ez valami bölcsészkar?
2019. dec. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát igen, sajnos majd csak februárban kezdek újra... Amúgy igen, bölcsészkar, de nem ez az oka, szerintem ugyanúgy unatkoznék akkor is, ha más képzésen lennék, mert sehol nincsen annyi vizsga, hogy az ember 0-24 tanuljon. Eddig volt 6 vizsgám, ezeket megcsináltam karácsony előtt, most pedig majd megyek még két vizsgára január elején és ennyi. Én nem szoktam külön sokat tanulni a vizsgákra, mert annyit nem kell. Mindig bejártam az összes órára, ott jegyzeteltem, majd utána otthon újra írtam a jegyzetemet, kiegészítettem stb., és megtanultam, így ilyenkor már csak ismétlek, pótolom a hiányosságokat és olvasok. Minderre pedig bőven elég egy-két nap.
2019. dec. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Elolvasok napi átlag 500 oldalt, megnézek 1-2 filmet, beszélgetek, netezek, utazást tervezek. Életemben egy percet még nem unatkoztam, nem tudom hogy képes rá bárki, a világ egy tök érdekes hely.
2019. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Közelebb kerülök a céljaimhoz. Nekem nem az van, hogy dolgozok, ha hazaértem akkor pihi és kész.


Mindig dolgozok a hosszútávú céljaimért, ezért SOHA nem unatkozom. Chillezek max, ha épp pihenni akarok. Tanulok egyébként mindennap, edzek, olvasok, barátnőmmel foglalkozom, főzni tanulok, stb.

2019. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Legszívesebben el mennék kirándulni,sétálni,csinálnák valami szuper dolgot amitől jó érzem magamat,szerencsére ezen a környéken lehet menni sok felé,csak hát jövőre új életet szeretnék kezdeni ezt pedig már most el kéne kezdenem,ezért most selejtezés,pakolás van, ezekután helyre rakom a dolgaimat a fejemben is és a jövő évben végre új ember lehetek.
2019. dec. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, sajnos engem nem sok tevékenység tud lekötni, az olvasás is max. 10 percig :(


Hogy érted ezt az új életet? Mit takar ez?

2019. dec. 28. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!