Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a rengeteg rosszindulatú...

Mi ez a rengeteg rosszindulatúsag, bunk. Oság, irigység és olyan emberektől kapod akiket nem is ismersz?

Figyelt kérdés

Konkrétan saját bőrömon is tapasztalom,lány-nő vagyok, és konkrétan nem térek napi rendre. Ha el mész egy boltba, egy üzlet központba vagy ha el viszem a kutyát sétálni az idősebb nők,vagy esetleg fiatalabbak mint én belém kötnek. Van egy mini yorkom, lent setaltattam, ilyen cuki olyan cuki hallom mikorlzben mentek el mellettem egy 50 körüli nő, láttad milyen csúnya, rusnya a lány? És nevet. Tegnap be kellett ugranom a postára, tele volt utána vittem a kutyát oltasra tehet jött velem... Gyerek az anyjával... Neveltetes nulla, tele volt emberrel a gyerek csak ugrál, visít és majdnem meg ütötte a kutyát amit persze a ő nem látott mert mögötte álltunk pont el tuttam kapni a kicsi fejét, és mivel eléggé el kezdtem húzni a szám az anyjára, az egyik ott dolgozó meg nekem ugrott téli szájjal, hogy jajj istenem én mit képzelek magamról meg ki vagyok én és az is csak nevetett utána. Múltkor rohantam dolgozni, el ugrottam reggel előtte boltba... Ismét egy 50 körüli nő, mentek a kocsihoz, bőven volt gyalogos részén is hely... Nézd már a kis ri... Hogy rassza magát... Konkrétan le szakadt a karom... Nem vagyok egy szépség királynő de egy bánya rém sem vagyok, de ezek a hangos, gonosz beszologatasok mire jók?

Miért kötnek így belém ha ki teszem a lábam a házból pláne nem is ismerem őket.


2019. dec. 29. 14:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat az írás hibákért, a telefonom 'javitotta' :(
2019. dec. 29. 14:50
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Délelőtt még a plázába kötöttek beléd mikor visszavitted cserélni a yorki kutyapárnáját. Nem hazudozol egy kicsit össze-vissza???
2019. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2019. dec. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mivan?

Bocs de nem keversz össze valakivel?

Vagy te konkrétan rá vagy alva valakire? Degaz vagy 😂🤣

2019. dec. 29. 14:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Te beteg vagy esküszöm 😯
2019. dec. 29. 14:58
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Jelentettem az ismételt kitalációdat!
2019. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
😯 Te tényleg nem vagy komplett
2019. dec. 29. 15:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy látnak rajtad, benned valami furcsát, vagy a stílusod. Lehet, hogy okkal teszik, de lehet, hogy nem.
2019. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!