Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen formában írtok naplót?

Milyen formában írtok naplót?

Figyelt kérdés

Én a Dark Dairy nevű android appot használom, de kellene valami ütős.

Ami tud képet is csatolni, klippet, esetleg időjárást beállítani.

Köszi.


2019. dec. 30. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A/4-es vonalas füzet, kézzel írva.
2019. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Kézzel! Így megvan a 20 évvel ezelőtti is! Ezek az elektronikus cuccok mindig elvesznek egy idő után.
2019. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is kézzel írok, füzetbe, már egy jó pár megtelt. :)
2019. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is A4-es vonalas spirál füzetbe. Nem tudtam, hogy már erre is van app, de maradok a füzetnél.
2019. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Van egy barátnőm, akivel kiterjedt sms beszélgetést folytatok, és neki mindenről beszámolok. Olyan ez, mint egy napló, hiszen már 4-5 éve ez van.

Nemegyszer hasznát vettem már annak, hogy elektronikus formában létezik, hiszen bármire, ha rá akarok keresni, hogy mikor is történt pontosan ez vagy az, vagy mik is a pontos részletek, akkor rákeresek, és már meg is tudom tekinteni a bejegyzést vagyis a kapcsolódó sms-eket.

2019. dec. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Én wordbe írtam anno. Csak egy rövid ideig, átsegített egy nehéz időszakon. 3 hónap. Eltűnni sosem fog. Két felhőben is fentvan. Talán nem csődöl be egyszerre a gépem, a google és a microsoft is 😃
2019. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Veszek egy üres oldalakkal teli kemény fedelű naplót és abba kézzel írok.
2019. dec. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem féltek, hogy valaki beleles?
2019. dec. 31. 07:20
 9/12 anonim ***** válasza:
8: nem, mert nincs elől, a cuccaim között meg senki se turkál.
2019. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én sem félek, hogy belenéznek, mert a férjem lakik csak velem, és egyrészt amiket leírok, azokról ő tud, másrészt tiszteletben tartja a holmijaimat.

Gyerekkorom óta vezetek naplót egyébként, jó 20 éve, és kiskoromban a testvérem elől rejtegetni kellett a naplóm, mert folyton bele akart olvasni. De akkor még nem volt elterjedve se internet, se kütyük, hogy máshova írjam.

2019. dec. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!