Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés üresnek lenni?

Milyen érzés üresnek lenni?

Figyelt kérdés
Amikor azt mondják, hogy „Üres vagyok”, az milyen, hogyan éled meg, miképp tudnátok megfogalmazni?
2019. dec. 31. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyan semmilyen. Nem történik semmi, ha mégis az nem érint pozitívan. Jobb esetben sehogy sem, rosszabban negatívan.

Nincs kedvem semmihez és senkihez, de tudom , hogy kellene hogy legyen.

Társaságabn nem érzem jól magam, mennék onnan. Egyedül akarok lenni, de az sem jó. Nem tudok beszélgetni, mert nem érdekel semmi és senki és semmyilen téma, holott természetesen azért nekem is lenne rá igényem. Csakhát nagyon időigényes belőlem kihúzni valamit.

2019. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nincs motiváció alap dolgokhoz, például enni, inni, zuhanyozni stb. A dolgok amiket szerettél nem okoznak többé örömöt.
2019. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Unalmas. Nincs kedvem semmihez olyankor, semmi nem okoz örömöt. Legszívesebben olyankor bebújnék egy sötét szobába a paplan alá és ott maradnék míg jobb nem lesz. Szerencsére az idő mindig átlendít az ilyen napokon. Mi a baj?
2019. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs benne szeretet, együttérzés, önző, csak magával foglalkozik. C,D,magnéziumhiány, kevés idő a szabadban, egy séta csak erőt kell venni és máris jobb.
2019. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na igen, bizonyos élelmiszerek és vitaminok, valamint a mozgás is javíthat a hangulaton. A magnezium oldja a stresszt, a víz segít hohy ne légy fáradekony és rossz kedvü. A mozgás hosszútávon boldogsághormont termel, de rajtam sokat segít egy jó zene vagy a szex is :)
2019. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekel semmi, senki, nincs jövőképed, nem találod értelmét semminek sem.
2019. dec. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! ^^


3/6 édes vagy, hogy érdeklődsz, köszönöm, nagyon jól esik, viszont nincs baj, író vagyok, s az egyik karakteremmel kapcsolatban nem voltam biztos, hogy üresnek mondható-e vagy nem; de tényleg nagyon köszönöm, gyönyörű lelked van! ^^

2020. jan. 1. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!