Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem üresnek magam?

Miért érzem üresnek magam?

Figyelt kérdés
Hatalmas üresség tátong bennem egy ideje. Nem érzem jól magam társaságokban, nem tudok kapcsolatokat létesíteni, mert valahogy mindig megölöm a beszélgetéseket. Fiatalabb koromban jellemző volt rám, hogy rengeteget beszéltem, de már a családom is kezdi észrevenni, hogy befordultam, és még a barátaim is. Nem tudom mi van velem. Nem tudok érzéseket, érdeklődést táplálni, és nem érzem jól magam társaságokban... Mit tehetnék?

2019. máj. 5. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos én is ezt tapasztalom. Pár éve még nyitott, szociálisa aktív személyiség voltam, mára teljesen elvesztettem az ilyen jellegű képességeim és próbálok visszakapaszkodni. A barátaim egyre inkább fogynak, próbálok újakat szerezni, de nem sok sikerrel.
2019. máj. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a nagy internet uralta világnak a kára. Ezt arra értem hogy az emberek (tisztelet a kivétel.) egyre kevesebb igényt tartanak a valódi beszélgetésekre BÁR nem feltétlenül igaz ez, mert ahogy észrevettem rájöttek, hogy valami hiányzik, valami igazi, és az az élőben való társalgás,barátkozás...stb

Lehet hogy egy párkapcsolat hiányzik neked akivel megértitek egymást..stb :) Nekem is az hiányzik, de tudom hogy hamarosan eljön, megtaláljuk egymást.

2019. máj. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, mozdulj ki valamerre, akár egyedül.
2019. máj. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!