Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jó kis szilveszterezős sztorik?

Jó kis szilveszterezős sztorik?

Figyelt kérdés

Az van, hogy anyámékkal meg a tesómmal fogom tölteni a szilvesztert, ami dög unalom lesz. "Barátaim" nem hívtak sehova. De biztos fogják majd kérdezni, hogy mit csináltam. Azt nem mondhatom, ami valóban fog történni, kinevetnének.


Valami jó kis szilveszterezős-berúgós sztorikat írjatok!



2019. dec. 31. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Minek tartod ezekkel a “barátokkal” kapcsolatot. Azt megértem hogy nem hívnak el, de azt már nem hogy ha őszintén elmondod mi volt akkor azt arcodba röhögnek....
2019. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az osztálytársaim. És nem is nagyon a barátaim.
2019. dec. 31. 15:41
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Hát, ha diák létedre neked a berúgás a sztori, akkor mondd azt, hogy ma délután úgy berúgtál odahaza, hogy már sehova sem voltál képes elmenni. Újév napján ugyanezt megismételted, aztán berúgtad az ajtót is. Ez is berúgós sztori.
2019. dec. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Hát ez nem berugós lesz. De a legkedvesebb szilveszteri emlékem, amikor 17 évesen otthonmaradtam a nagymamámmal (utolsó pillanatban fújták le a házibulit, a többiek szórakozóhelyre mentek de én nem szeretek oda járni). Napközben sütiket és pogácsát sütöttünk, majd egész este szilveszteri műsorokat néztünk. A következő szilvesztert már nem élte meg a nagyim. Visszagondolva jöttem rá, hogy milyen jó is volt, hogy így alakult, különben nagyika egyedül lett volna és egyébként is félt amikor durrogtattak.

Egyébként azóta is otthon töltök minden szilvesztert, számomra túl erőltetett a "mindenképpen bulizni kell" mentalitás ilyenkor. Ha úgy alakulna, hogy a komplett baráti társaság összegyűlik akkor elmennék de nálunk ilyenkor mindenki 1000 felé szakad.

2019. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Na véletlen elküldtem.

Ha ennyire érdekel mások mit gondolnak akkor kamuzd azt, hogy nalatok volt baráti összejövetel. Páran iszogattatok egy régi baráti társaságból.

2019. dec. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha kamuzol, abban a lehető legtöbb legyen az igazság, különben bele fogsz zavarodni. Mondd azt, hogy otthon maradtál (ez igaz), mert rosszul érezted magad(ez nem vagy nem teljesen.) Ez nem túl jó sztori, de sajnáltadhatod magad vele, nem is bonyolódsz bele.
2019. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De jó, hogy egyik ember se tud normális választ adni......... Nem az volt a kérdés, hogy mit mondjak majd, hanem meséljetek ti.
2020. jan. 2. 17:33
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Mond azt, hogy házibulit szerveztél 2 barátoddal/unokatestvéreddel. + tesó esetleg


Valami ivós játékokat a netről szedj össze.


Valami sablon sztorikat gondolom ki tudsz találni, a játékok mellé.


S hogy mikor mi volt, (pl kidőlés) azért nem tudod, mert részegen eltörtétek az órát, s még másnap is fél órát kerested a telefonod.


A részletekbe nem kell belemenni.

2020. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

Pedig normalis valasz az, hogy minek akarsz vetiteni...

nekem lett volna sztorim de ilyen hulye mentalitasu embernek nem jar juti falat. Sorry.

Legyel kreativ.

2020. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vállald fel hogy lúzer vagy
2020. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!