Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék tényleges...

Hogyan tudnék tényleges változást elérni az életemben?

Figyelt kérdés
Gondolom mivel január 1. van igy nagyon sokan felteszik ezt a kérdést önmaguknak ,hogyan változtathatnánk meg igazán életünket? Egész évben ezen gondolkodtam ,sok mindent kiprobáltam ,ténylegesen kiléptem a komfortzónámból ,mégis nem érzem azt a boldogságot. Új városban és új országban is éltem egy ideig ( de visszajöttem egyetem miatt xddd ez már egy másik történet xdd). Kitartó voltam mindig is , nehezen de sikerültek a dolgaim ,mégis nem vagyok boldog .

2020. jan. 1. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Lezárod ami eddig történt mint egy szakaszt és új irányba lépsz tovább. Mondani könnyű tudom :')
2020. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Neked fogalmad sincs akkor, hogy mitől leszel boldog.
2020. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A vicces az ,hogy tudom mi tehetne boldoggà. Egy dolog van ami ugyan sikerult,de megsem volt tartos. Èvekig probaltam de az esetek többsegeben belebuktam. Arra is gondoltam mar hogy ezert probaltam ki sok dolgot ,hogy valamifelekeppen enyhitsem ezt a dolgot
2020. jan. 1. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Mirol van szo?
2020. jan. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!